Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Izmaiņas ORTO Klīnikas medicīnas pakalpojumu cenās (25.04.2018.)

No 1. maija ORTO Klīnikā vidēji par 5 – 10 Eur mainām cenas ārstu konsultācijām, kā arī atsevišķiem izmeklējumiem un manipulācijām.

Šogad Latvijā no dažiem līdz pat vairākiem desmitiem procentu palielināts valsts sektorā strādājošo medicīnas darbinieku atalgojums. Ievērojot līdzsvaru un nodrošinot atalgojuma kāpumu ORTO Klīnikas darbiniekiem (māsām, ārsta palīgiem, sanitāriem), esam pārskatījuši sniegto pakalpojumu cenas.

“Mums ir vienlīdz svarīgi, gan, lai pacienti saņemtu kvalitatīvu aprūpi un būtu gandarīti, gan klīnikas personāls justu darba devēja rūpes un atbalstu,” saka ORTO Klīnikas direktore Baiba Mozule “Klīnikas darbinieku apmierinātība ietekmē pacientu pašsajūtu un noskaņu medicīnas iestādē, tādēļ ceru, ka mūsu pacienti pret izmaiņām izturēsies ar sapratni!”


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikai 15!

Mums šodien, 13. jūnijā – 15 gadi! Ko mēs zinām par dzīvi? Tā galīgi nav vienkārša un viennozīmīga. Ir labas un ne tika labas dienas un pat periodi. Bet mēs darām to, ko mīlam darīt. Esam radījuši apstākļus, lai to īstenotu labos apstākļos. Mēs mīlam cilvēkus un gribam, lai ik viens var dzīvot brīvi bez […]
Lasīt visu

Vīrusa krīze – pasaules mediķu acīm (video 1 #)

Ārkārtas situācija kļuvusi par realitāti gandrīz visur pasaulē. Bieži cenšamies savu pieredzi salīdzināt ar citu valstu pieredzi, lai saprastu, kā mums pašiem iet. Mums gribējās uzzināt, nevis caur sabiedriskiem mēdijiem pastarpinātu, bet autentisku Eiropas kolēģu vēstīju par to, kā viņi piedzīvo notiekošo savā valstī. Nosūtījām jautājumus, pretī lūdzot video ierakstu ar atbildēm.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram