Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Izmaiņas ORTO Klīnikas medicīnas pakalpojumu cenās (25.04.2018.)

No 1. maija ORTO Klīnikā vidēji par 5 – 10 Eur mainām cenas ārstu konsultācijām, kā arī atsevišķiem izmeklējumiem un manipulācijām.

Šogad Latvijā no dažiem līdz pat vairākiem desmitiem procentu palielināts valsts sektorā strādājošo medicīnas darbinieku atalgojums. Ievērojot līdzsvaru un nodrošinot atalgojuma kāpumu ORTO Klīnikas darbiniekiem (māsām, ārsta palīgiem, sanitāriem), esam pārskatījuši sniegto pakalpojumu cenas.

“Mums ir vienlīdz svarīgi, gan, lai pacienti saņemtu kvalitatīvu aprūpi un būtu gandarīti, gan klīnikas personāls justu darba devēja rūpes un atbalstu,” saka ORTO Klīnikas direktore Baiba Mozule “Klīnikas darbinieku apmierinātība ietekmē pacientu pašsajūtu un noskaņu medicīnas iestādē, tādēļ ceru, ka mūsu pacienti pret izmaiņām izturēsies ar sapratni!”


Jūs varētu interesēt

5 jautājumi dažas dienas pirms maratona

?: Savai distancei gatavojos, trenējoties mežā vai stadionā uz mīksta seguma. Kas notiks uz asfalta? ● : Regulāri skrienot pa mežu un smiltīm, locītavas un cīpslas ir ieguvušas stingrību, lai stabilizētu kustību uz nevienmērīgas virsmas. Tāda sagatavotība nav īsti piemērota skriešanai pa cietu virsmu. Seguma maiņa var radīt diskomfortu, pat sāpes. Turpmāk ieteicams trenēties uz seguma, uz kura paredzēts atbildīgais skrējiens.
Lasīt visu

“Personības medicīnā” – Artis Gulbis ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs

Raidījuma Dzīvīte sērijā “Personības medicīnā” svētdienas, 27. maija stāsts bija veltīts Artim Gulbim ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgam
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram