Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Smuki puiši ar retiem zobiem jeb hokejistu traumas čempionāta laikā (audio)

Treneri mēdz teikt, ka trauma liecina par nepilnīgu sportisko un fizisko sagatavotību. Traumatologi, ortopēdi lieliski zina, ka līdz galam nesadziedēta veca trauma augstas klases sportistam liks zaudēt konkurencē ar jaunu, nepieredzējušu, bet veselu kolēģi.

ORTO Klīnika ir šī gada Pasaules čempionāta hokejā oficiālais medicīnas pārstāvis, un šajā podkāstā ar Valdi Andersonu, ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, paveram gan šī čempionāta, gan hokeja medicīnas aizkulises:

https://www.buzzsprout.com/974788/8629847-smuki-puisi-ar-retiem-zobiem-…;

P.S. Ierakstot sarunu, mēs gan vēl ticējām Latvijas uzvarai pār Vāciju, tādēļ noskaņa un pārliecība mums ļoti optimistiska.


Jūs varētu interesēt

Izmeklējums un ārsta konsultācija vienas vizītes ietvaros 

No novembra vidus reizi nedēļā ceturtdienās piedāvājam iespēju pierakstīties galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumam un ārstes neiroloģes konsultācijai vienas vizītes ietvaros. Katram pacientam apvienojot izmeklējuma un konsultācijas pakalpojumus tiek veltīta stunda. Šādi nav jāpierakstās diviem dažādiem pakalpojumiem, bet visu nepieciešamo iespējams veikt vienas tikšanās ietvaros.  Galvas un kakla asinsvadu doplekso skenēšanu ORTO Klīnikā veic […]
Lasīt visu

13.03. raidījums “Aculiecinieks” – par Arti Gulbi

13. marta LTV1 raidījums "Aculiecinieks" veltīts Artim Gulbim ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgam un 1. Rīgas brigādes 13. bataljona zemessargam. Kā rit cilvēka dzīve starp šīm abām nopietnām pārliecībām var uzzināt, noskatoties raidījuma ierakstu:
Lasīt visu
1 2 3 313
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram