Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas darbs ārkārtas situācijas laikā

Atbilstoši Veselības ministrijas rīkojumam par plānveida medicīnas pakalpojumu apturēšanu, pārejam uz ierobežotāku un attālinātāku palīdzības sniegšanu. Mēs joprojām esam Jums pieejami un rūpēsimies, bet uz laiku mainījies veids, kā varam to īstenot.

Ārstu konsultācijas

Klātienē konsultēsim tikai pacientus:

• pēcopērācijas periodā,

• pēc traumas,

• ar hronisku muskuloskeletālas saslimšanas paasinājumu,

• ar muguras sāpēm, kuras pārsniedz mēnesi un papildus izraisa tirpšanu vai kustību traucējumus,

• hroniskus reimatoloģijas pacientus.

Attālināti – (telefoniski, Whatsapp, Zoom vai Skype)

konsultēsim visus pacientus ar muskuloskeletālām saslimšanām, kuru stāvoklis nav akūts. Ja konsultācijas laikā ārstam radīsies šaubas par stāvokļa adekvātu uzraudzību, tiks organizēta klātienes konsultācija.

Arī konsultējot attālināti, ārsts Jums varēs izrakstīt nepieciešamās zāles, kā ierastā klātienes konsultācijā.

Visi izmeklējumi ORTO Klīnikā pašreiz pieejami tikai pacientiem, kurus konsultēsim klātienē.

Fizioterapija/Rehabilitācija

Fizioterapeiti klātienē konsultēs un strādās ar pacientiem:

• stacionārā (uzreiz pēc veiktas operācijas)

• rehabilitācijas periodā pēc operācijas vai traumas – ja šādas palīdzības atlikšana var radīt invaliditāti vai ilgstošu darba nespēju.

Attālināti – (Whatsapp, Zoom vai Skype) piedāvājam darbu fizioterapeita uzraudzībā pacientiem un klientiem, kuru stāvoklis nav akūts.

Surgeries

• Uz laiku līdz Veselības ministrijas rīkojuma atcelšanai  – nenodrošināsim plānveida operācijas pacientiem.

• Kā līdz šim – operēsim visus pacientus savas specializācijas ietvaros, kuru operācijas atlikšana var radīt draudus veselībai, dzīvībai vai izraisīt invaliditāti.


Jūs varētu interesēt

Andrejs Elksniņš–Finogejevs – traumatologu, ortopēdu konferences līdzpriekšsēdētājs Vīnē

Nedēļas sākumā no 8. līdz 9. novembrim Vīnē risinājās starptautiska konference “Ortopēdija, sporta medicīna un endoprotezēšana”. Viens no šī pasākuma organizatoriem, līdzpriekšsēdētājiem un sesiju vadītājiem – Andrejs Elksniņš-Finogejevs, ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds.
Lasīt visu

Operē Latvijas sporta veterānus, atbalstot labdarību (07.07.2016.)

“Ja man vēlreiz būtu 30 gadi, es nedomājot izvēlētos to pašu dzīvi, kas man bijusi – nežēlojot sevi skrietu laukumā ar 38 grādu temperatūru un ne nieka nesūdzētos par vienmēr pavadošajām sāpēm locītavās,” īsi pirms nopietnas ceļa locītavas operācijas teica leģendārā Latvijas basketboliste Uļjana Semjonova.
Lasīt visu
1 2 3 320
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram