Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Aicinām fizioterapeitus uz mugurkaula ķirurga Arta Gulbja lekciju ORTO klīnikā! (21.12.2016.)


Semināra nosaukums:
 Kādos gadījumos fizioterapeits var palīdzēt pacientam ar muguras sāpēm un kad nepieciešama vertebrologa palīdzība

Lektors:  Artis Gulbis ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgs

Vieta: ORTO klīnika, Bukultu iela 1a, Rīga

Datums: trešdiena, 18. janvāris vai 25. janvāris

Laiks: 15.00 – 16.30

Tālākizglītības punktu skaits2,5 TIP

Semināra programma:

15.00 – 16.00 – Kādos gadījumos fizioterapeits var palīdzēt pacientam ar muguras sāpēm un kad nepieciešama vertebrologa palīdzība

16.00 – 16.30 – Diskusija par Jūsu praksē piedzīvotiem gadījumiem, to analīze. Lūgums tādus laicīgi apdomāt, lai tikšanās Jums būtu noderīgāka un vērtīgāka!

Pieteikšanās: rakstos uz e- pastu: dzoanna.eglite@orto.lv  Vietu skaits zālē un līdz ar to arī dalībnieku skaits – ierobežots.


Jūs varētu interesēt

Iepazīst Spānijas kolēģu taktiku pleca locītavas ķirurģijā

ORTO Klīnikas traumatologi, ortopēdi Jānis Viļums, Andrejs Elksniņš-Finogejevs un operāciju māsa Evija Veide pagājušajā nedēļā viesojās pie spāņu kolēģiem Madridē, asistējot dažāda veida pleca locītavas operācijās.
Lasīt visu

Vitolda Jurkeviča portretintervija LR1

Latvijas radio raidījumā Monopols, 5. septembrī viesojās Vitolds Jurekvičs ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds. Par darbu, draudzību, mūziku un sportu – sarunas atkārtojumu var noklausīties šeit:
Lasīt visu
1 2 3 319
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram