Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Pētera Līkuma, ORTO klīnikas raidiologa portrets

Turpinām iepazīstināt ar ORTO klīnikas ārstu komandu. Mūsu radiologa Pētera Līkuma pirmais pacients vēl bērnībā bija vista, kurai viņš izglāba dzīvību. Pacienti saka, ka Pēterim ir īpašas acis - rentgenos, ultrasonogrāfijas vai magnētiskās rezonanses bildēs - viņš spēk ieraudzīt to, ko citi nepamana. Iepazīstinām ar klīnikas speciālistiem, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties Savējo:

Skatīt klipu


Jūs varētu interesēt

Muguriņa bez kūkumiņa – bērnam un vecākam!

Ilgās stundas skolas solā, grāmatām pilnā soma – aicināt aicina stiprināt mazā cilvēka muguru, lai ikdienas slodze to nebojātu. Piecu ORTO Klīnikas piedāvāto vingrojumu komplekts ir vienkāršs, bet vienlaikus to veikšanai nepieciešama vecāka vērība un klātbūtne. Arī mūsu – lielo cilvēku muguras būs visai pateicīgas, ja palutināsim un stiprināsim tās šādi! Un kur nu vēl psiholoģiskā nozīme, ja vingrosim kopā ar savu bērnu!
Lasīt visu

Pasaules Sporta zinātnes konferencē iepazīstina ar Latvijā veiktu pētījumu

20. – 21. septembrī ORTO klīnikas fizioterapeite Guna Semjonova Vīnē starptautiskā konferencē, kas veltīta Sporta zinātnei un Tehnoloģijām (International Conference on Sport Sciences Research and Technology Support) iepazīstināja kolēģus ar Latvijā īstenotu pētījumu, kurā pašreiz piedalās.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram