Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Krustenisko saišu plīsumi un risinājumi (audio)

Jaunās podkāsta sērijas tēma ir ceļa locītavas priekšējo krustenisko saišu plīsumi. Pieredzē dalās traumatalogi, ortopēdi Jānis Viļums un Andrejs Peredistijs. 
Runājam par to, kā un kādēļ plīst krusteniskā saite, cik sarežģīta ir šī bojājuma diagnosticēšana, kādēļ traumas dziedēšanā neatsveramu lomu spēlē tieši fizioterapija, kuros gadījumos vēlams operēt un kad – var sadzīvot – un, ja sadzīvot, tad – kā? Kāpēc krusteniskās saites plīst atkārtoti? Un vai neoperēta – tā ar laiku neveicina citu bojājumu iespēju ceļa locītavā?

Sarunas ietvaros atbildām arī uz jautājumiem, kurus uzdevāt sociālajos tīklos. 

Podkāsts klausāms šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/5464774-krustenisko-saisu-plisumi-un-…


Jūs varētu interesēt

Gaidot smadzeņu mūžīgās jaunības zāles

Lai arī joprojām tiek meklētas zāles, kas neļautu cilvēka smadzenēm novecot un pētījumi liecina, ka atklājums ir ļoti tuvu, pagaidām liela nozīme ir tam, ko mēs paši darām, lai mūža garumā saglabātu skaidru un asu prātu.
Lasīt visu

Klīnikas ārsti piedalās ESSKA jubilejas kongresā

Aprīļa nogalē ORTO klīnikas traumatologi, ortopēdi Jānis Viļums, Andrejs Finogejevs un Ēriks Ozols piedalījās pasaules vadošo sporta traumatologu, ceļa locītavas ķirurgu un artroskopijas profesionāļu veidotās biedrības ESSKA kongresā, kas noritēja 20. reizi - Parīzē, Francijā.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram