Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Ar Latgales reģiona ārstu konferenci sākam darbu ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē

Ar ORTO Klīnikas Latgales reģionālo konferenci, kas visas dienas garumā risinās Daugavpilī 4. oktobrī, aizsākam iepazīšanos un ciešākas sadarbības veidošanu ar šī reģiona ģimenes ārstiem, fizioterapeitiem un sporta speciālistiem. Konferencei Jaunākās diagnostikas metodes un terapijas tehniku rekomendācijas, ārstējot muskuloskeletālas saslimšanas reģistrējušies vairāk kā 120 dalībnieki.

Paralēli šim notikumam darbu sāk ORTO Klīnikas Daugavpils filiāle pilsētas centrā, Viestura iela 2. Iesākumā – ļoti pakāpeniski, nodrošināsim klīnikas primārās specializācijas – traumatoloģiju, otropēdiju, reimatoloģiju, fizioterapiju un no oktobra – arī mugurkaula ķirurģiju. Tuvāko nedēļu laikā pieņemt sāks mugurkaula ķirurgs Aleksejs Repnikovs, internists, specializējis reimatoloģijā Maksims Petrakovs, divi radiologi diagnosti kā arī flebologs un proktologs – vēnu speciālists Vladimirs Sorokins.

“Strādājot Rīgā un diendienā klīnikā tiekoties ar cilvēkiem, esam novērojuši, ka ievērojamu daļu pacientu veido tieši Latgales reģionā dzīvojošie, kuri mēro tālu ceļu, lai tiktu uz konsultāciju, aprūpētu brūci pēcoperācijas periodā, apmeklētu fizioterapeitu,” saka traumatolgs, ortopēds Andrejs Peredistijs, ORTO Klīnikas valdes loceklis “Dažu gadu gaitā, izvērtējām, ka mūsu spēkos ir rūpēties par šiem cilvēkiem pilnvērtīgāk – kļūstot pieejamiem reģionā, kurā ir to mājas. Filiāles izveidei izvēlējāmies Daugavpili, kā reģiona centru, un ticam, ka tas būs ieguldījums ne tikai Latgales iedzīvotāju veselībā un ērtībās, bet arī mūsu pienesums reģiona attīstībai, nodrošinot gan jaunas darba vietas, gan apliecinot, ka augsta medicīniskā kvalitāte un standarti nav vien galvaspilsētas privilēģija,” rezumē Andrejs Peredistijs.

Daugavpils filiālē nodrošināsim konsultācijas, ārstniecības plāna izstrādi, injekcijas locītavās un cīpslās (pretsāpju, augšanas faktora, hiularonskābes), kā arī akūtu pacientu aprūpi.

Tāpat rūpēsimies par pacientiem pēcoperācijas periodā – konsultējot, apkopjot brūces, izņemot šuves, piedāvājot klīnikas standartiem atbilstošu rehabilitāciju ārstu un specializētu fizioterapeitu uzraudzībā.

Ortopēdiskās un mugurkaula operācijas pašreiz veicam tikai ORTO Klīnikas stacionārā Rīgā.

Daugavpils reģionālajai konferencei reģistrējušies ģimenes ārsti, citu specialitāšu ārsti, fizioterapeiti, sporta speciālisti, kuru uzmanības lokā ir cilvēki ar ceļa, plecu, gūžas, pēdas locītavu, mugurkaula saslimšanām un dažāda veida traumām. Konferences ietvaros ORTO Klīnikas ārsti runās par aktuālām pieejām un algoritmiem klīnikas specializācijas saslimšanu diagnosticēšanā un ārstēšanā, veidojot klausītājiem kopīgu izpratni un standartus tam, kā aprūpējams muskuloskeletālu saslimšanu pacients.


Jūs varētu interesēt

Atdures sindroms pleca locītavā (audio)

Katram trešajam cilvēkam, kurš meklē ārsta palīdzību pleca sāpju dēļ, ir atdures sindroms. Kas tā par diagnozi? Trīs raksturīgākie iemesli, kas izraisa pleca locītavas atduri.
Lasīt visu

Pacienta pateicības vēstule Jānim Viļumam

Cik patīkami ir sākt dienu, ja saņemti šādi paldies-vārdi! Tad aizdomājies par to, ka izmaiņas pēc veiksmīgas operācijas vēl ilgi mudina cilvēku izbaudīt šķietami vienkāršas lietas ar prieku, ka TAS ATKAL IR IESPĒJAMS!
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram