Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

1. septembris

Arī mācīšanās ir "kaut kas no nebijušā". Mēs cenšamies uz to raudzīties šādi. Un tā ir vieglāk un priecīgāk. Tikai neatliekam līdz "nākamai vasarai", vai vēl tālāk uzdrošināšanos darīt to, kas neierasts, bet ko gribētos. Ir vienmēr īstais laiks doties pa ceļu, pa kuru nav iets, pieteikties aktiermeistarības kursos, beidzot pašrocīgi uzvārīt zivs zupu un lasīt grāmatas, kuras vienmēr ved turp, kur vēl nav būts!

Lai dzīvespriecīgs 1. septembris!


Jūs varētu interesēt

Valda Andersona, ORTO klīnikas traumatologa, ortopēda portrets (21.04.2017.)

Valdis Andersons ORTO klīnikas traumatologs, ortopēds ir vispacietīgākais no klīnikas ārstiem, ar ilgāko darba pieredzi un spēju radīt filozofisku mieru arī savos pacientos. Dr. Andersons ir viens no artroskopijas pamatlicējiem Latvijā. Starp retajiem ārstiem Baltijā, kurš artoskopiski operē gūžas locītavas. Vadījis Traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļu Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā. Traumu operēšanu viņam uztic daudzi Latvijas pazīstamākie sportisti. Apveltīts ar lielisku humora izjūtu, gaumi, dzīves garšu, zināšanām un tieši tik lielu cilvēcību, ka viņa klātbūtnē labi un sadzirdēti jūtas visdažādākie cilvēki.
Lasīt visu

Pašreiz ir podagras uzliesmojumu laiks – kā slimību atpazīt? (17.01.2017.)

Ziemassvētku un Jaungada svinības ar bagātīgi klātiem galdiem izraisa cilvēkiem podagras uzliesmojumus. Dažiem pārmērīga pārtikas uzņemšana rada slimības saasinājumu, citiem tieši pēcsvētku laikā podagras simptomi parādās pirmo reizi.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram