Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Praktizē virkni tehniku ceļa locītavas saišu un menisku operēšanā (24.11.2017.)

No 21. – 22. novembrim Andrejs Finogejevs, ORTO klīnikas traumatolgs ortopēds papildināja iemaņas Ceļa artroskopijas padzilinātā kursā (EE Knee Arthroscopy IC Course) Anglijas pilsētā Vatfordā Expert Connect centrā. Kursu vadīja divi pasaules profesionāļu aprindās pazīstami atroskopijas eksperti Dr. Gabriels Agārs (Izraēlas Ortopēdu asociācijas prezidents) un Dr. Drors Linders (Amerikas Artroskopijas asociācijas biedrs).

Divu dienu mācību mērķis bija paplašināt operējošo traumatologu, ortopēdu tehniku klāstu ceļa locītavu saišu un menisku operēšanai artroskopiski. Mācības apvienoja gan teorētisko, gan praktisko sadaļu.

“Ņemot vērā nelielo kursa dalībnieku skaitu, man bija brīnišķīga iespēja saņemt individuālās, praktiskas konsultācijas no abiem artroskopijas ekspertiem. Tā medicīnā ir nenovērtējama pieredze,” saka Andrejs Finogejevs. “Šādas mācības dod iespēju arī praksē novērtēt, ka ORTO klīnikā strādājam ar tādiem pat implantiem un veicam tādas pat operācijas kā pasaules vadošajās traumatoloģijas, ortopēdijas klīnikās,” atzina Andrejs Finogejevs.

Atšķirība, ko viņš mācību dienās pamanījis – abi artrsokopijas grandi ir daudz naskāki uz dažādu ceļa locītavas bojājumu ārstēšanu, kamēr ORTO klīnikā ķirurgi izvēlas piesardzīgāku taktiku īpaši menisku un saišu operēšanai – rūpīgi izvērtējot pacienta vecumu, bojājuma veidu un dzīvesveidu. ” saka Andrejs Finogejevs.

“Esmu ļoti gandarīts un iedvesmots no gūtās pieredzes. Domāju – vairākus risinājumus ieviesīsim mūsu klīnikas ikdienas praksē, kas savukārt uzlabos mūsu pacientu dzīves un veselības kvalitāti,” pēc mācībām atzina ārsts.


Jūs varētu interesēt

Operācija ORTO klīnikā (filmiņa) (31.01.2017.)

Mēs katrs satraucamies pirms gaidāmas operācijas. Nereti neziņa par to, kā viss būs, ir mokoša. Lai vairotu drošības sajūtu un radītu priekšstatu, sagatavojām nelielu filmiņu par notikumu secību ceļā uz operāciju un pēc tās.
Lasīt visu

Noskaidro, cik labi sadzijusi trauma! (03.05.2016.)

Ja savainotā kāja ir vismaz par 90% tik pat stipra, izturīga un kustīga kā veselā – esi labā formā, lai atsāktu ierastās sporta gaitas. Ja ne, tas nozīmē, ka pat nemanot pārslogo otru. Aktīvs sports var draudēt ar jaunu traumu. Tādēļ uz brīdi savu ieceri vērts atlikt. ORTO klīnikas Āgenskalna fizioterapijas zāles sporta ārste kopā ar fizioterapeitiem izstrādās darbību kopumu, lai abas kājas būt vienlīdz gatavas aktīvai slodzei un Tu - sportam.
Lasīt visu
1 2 3 320
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram