Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Praktizē virkni tehniku ceļa locītavas saišu un menisku operēšanā (24.11.2017.)

No 21. – 22. novembrim Andrejs Finogejevs, ORTO klīnikas traumatolgs ortopēds papildināja iemaņas Ceļa artroskopijas padzilinātā kursā (EE Knee Arthroscopy IC Course) Anglijas pilsētā Vatfordā Expert Connect centrā. Kursu vadīja divi pasaules profesionāļu aprindās pazīstami atroskopijas eksperti Dr. Gabriels Agārs (Izraēlas Ortopēdu asociācijas prezidents) un Dr. Drors Linders (Amerikas Artroskopijas asociācijas biedrs).

Divu dienu mācību mērķis bija paplašināt operējošo traumatologu, ortopēdu tehniku klāstu ceļa locītavu saišu un menisku operēšanai artroskopiski. Mācības apvienoja gan teorētisko, gan praktisko sadaļu.

“Ņemot vērā nelielo kursa dalībnieku skaitu, man bija brīnišķīga iespēja saņemt individuālās, praktiskas konsultācijas no abiem artroskopijas ekspertiem. Tā medicīnā ir nenovērtējama pieredze,” saka Andrejs Finogejevs. “Šādas mācības dod iespēju arī praksē novērtēt, ka ORTO klīnikā strādājam ar tādiem pat implantiem un veicam tādas pat operācijas kā pasaules vadošajās traumatoloģijas, ortopēdijas klīnikās,” atzina Andrejs Finogejevs.

Atšķirība, ko viņš mācību dienās pamanījis – abi artrsokopijas grandi ir daudz naskāki uz dažādu ceļa locītavas bojājumu ārstēšanu, kamēr ORTO klīnikā ķirurgi izvēlas piesardzīgāku taktiku īpaši menisku un saišu operēšanai – rūpīgi izvērtējot pacienta vecumu, bojājuma veidu un dzīvesveidu. ” saka Andrejs Finogejevs.

“Esmu ļoti gandarīts un iedvesmots no gūtās pieredzes. Domāju – vairākus risinājumus ieviesīsim mūsu klīnikas ikdienas praksē, kas savukārt uzlabos mūsu pacientu dzīves un veselības kvalitāti,” pēc mācībām atzina ārsts.


Jūs varētu interesēt

Apturēt Šegrēna sindromu laikus – pieejams izmeklējums, kas palīdz slimību nekļūdīgi diagnosticēt

Šegrēna sindroms (simptomu dēļ bieži jaukts ar citām saslimšanām) nekļūdīgi ir diagnosticējams ORTO Klīnikā, Reimatoloģijas nodaļā. Precīzu diagnozi un efektīvu ārstēšanu iespējams īstenot, pacientiem veicot specifisku izmeklējumu – biopsiju, kas tiek ņemta no siekalu dziedzeriem.
Lasīt visu

Andrejs Finogejevs – praktiskās artroskopijas mācībās Minhenē

ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds Andrejs Finogejevs gada nogalē apmeklēja šogad ceturto padziļināto meistarklasi ceļa un pleca locītavu artoskopijā. Decembra apmācības tēma bija priekšējo krustenisko saišu rekonstrukcija un asociētie bojājumi. Pasākumu organizēja pasaules vadošo sporta traumatologu, ceļa locītavas ķirurgu un artroskopijas profesionāļu veidotā biedrība ESSKA. Kursi 24 dalībniekiem – traumatologiem, ortopēdiem notika no 11. – 12. decembrim Minhenē, Vācijā.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram