Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas ārsti uzstājas starptautiskā sporta medicīnas kongresā Rīgā (23.04.2018.)

Nedēļas nogalē no 20. – 21. martam Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās risinājās 10. Starptautiskais Baltijas sporta medicīnas kongress. Tajā ar lekcijām bija aicināti uzstāties vairāki ORTO Klīnikas ārsti: traumatologi, ortopēdi Vitolds Jurkevičs un Andrejs Finogejevs,  rehabilitācijas un fizikālās medicīnas ārste Alla Hohlova, kā arī fizioterapeite Guna Semjonova.

Kongress devu iespēju vienuviet tikties Eiropas valstu dažādu veselības aprūpes specialitāšu pārstāvjiem, kuri ikdienā strādā ar sportistiem. Kopā pulcējās sporta ārsti, fizioterapeiti, traumatologi, ortopēdi, rehabilitologi, kardiologi un sporta komandu ārsti. Divas kongresa dienas kļuva par platformu, kur klātienē dalīties zināšanās, ārstniecības pieejas specifikā un uzdot interesējošus jautājumus, kā arī piedalīties lekcijās un meistarklasēs.

Sporta medicīnas kongresa uzmanības centrā bija sportists un viņa veselība. Aktuālo tēmu lokā – inovācijas sporta medicīnā, sporta ģenētika, sporta traumas, rehabilitācija un fizioterapija sportā, uzturs kā daudzas citas. Pasākumā lekcijas un meistarklases vadīja speciālisti no Baltijas valstīm kā arī Itālijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas, Francijas un vairākām citām Eiropas valstīm.


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikā arvien biežāk operē arī onkoloģijas pacientus (02.08.2017.)

Pēdējo gadu laikā daudzi onkoloģijas pacienti, kuriem atklāj metastāzes mugurkaulā, izvēlas veikt operāciju ORTO klīnikā. Šo lēmumu nosaka cīņa par savu dzīvību, jo izšķiroša šādas diagnozes pacientam ir katra nedēļa. Līdzko audzējs izplešoties skar muguras smadzenes, draud neatgriezeniska paralīze un vienlaicīgi var notikt neatgriezeniska muguras deformācija. Audzēja attīstība mugurkaulā rada neizturas sāpes dienu un nakti.
Lasīt visu

Roberto Meloni par muguras operāciju ORTO Klīnikā

Tas, protams, nenotika vienā dienā. Pirms gadiem pieciem magnētiskajā rezonansē diagnosticēja  diska trūci. Tam sekoja visnotaļ veiksmīga sadzīvošanas stratēģija: vingrot un pārāk uz mugurkaulu neakcentēt uzmanību. Jau vēlāk tomēr nācās mācīties pierast pie sāpēm. Arvien biežākām un pieaugošām. Kājas tirpšanu. Ļoti negribējās ārsta noteikto risinājumu – ķirurģiju. Un galu galā, kurš gan var atļauties 2 […]
Lasīt visu
1 2 3 290
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram