Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Intraartikulārām injekcijām veltītā simpozijā tiekas starptautiski jomas eksperti

Oktobra sākumā, ORTO Klīnikas reimatoloģe Anna Mihailova piedalījās starptautiskā intraartikulārām injekcijām veltītā simpozijā Portugālē, Lisabonā (International Symposium on Intra-Articular Treatment (ISIAT)). Injekcijas locītavās pamatā pielito ārstējot osteoartrītu. Efektivitātes un precizitātes nodrošināšanai tās veic ultrasonogrāfiskā kontrolē.

5. Starptautiskais intraartikulārām injekcijām veltītais simpozijs noritēja no 3. – 5. oktobrim. Notikums apvienoja gan zinātniekus, gan ārstus praktiķus no visas pasaules, kuri ikdienā pacientu ārstēšanā izmanto injekcijas – plecu, ceļu, gūžas, elkoņu, plaukstu un mugurkaula locītavu saslimšanu ārstēšanā.

Vispasaules kolēģus pulcējošā pasākuma mērķis bija aktualizēt kopīgu un vienotu zinātniskos pētījumos un klīniskā pieredzē balstītu izpratni par injekciju veikšanas mērķiem, secīgumu un pamatotību. Tāpat šāds pasākums vienmēr ir vieta, kur satikt kolēģus no visas pasaules un savā starpā neformālā vidē runāt par būtiskāko specializācijā, kas kopīga un vieno visus klātesošos.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem bija iespēja vienkopus izpētīt un salīdzināt dažādu ražotāju injekciju piedāvājumu.


Jūs varētu interesēt

Fizioterapijas doktore Anna Kūlz vada semināru ORTO Klīnikā

ORTO Klīnikas fizioterapeiti turpina ilgi gaidītas mācības  pie  fizioterapijas doktores, vienas no vadošajām pasaules speciālistēm pleca locītavas jautājumos Annas Kūlz (Ann Cools) Beļģija.
Lasīt visu

Aicinājums psoriātiskā artrīta pacientiem!

ORTO Klīnika aicina pieaugušos ar akūtu psoriātisko artrītu un augstiem iekaisuma rādītājiem piedalīties starptautiskā klīniskā pētījumā!
Lasīt visu
1 2 3 313
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram