Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Intraartikulārām injekcijām veltītā simpozijā tiekas starptautiski jomas eksperti

Oktobra sākumā, ORTO Klīnikas reimatoloģe Anna Mihailova piedalījās starptautiskā intraartikulārām injekcijām veltītā simpozijā Portugālē, Lisabonā (International Symposium on Intra-Articular Treatment (ISIAT)). Injekcijas locītavās pamatā pielito ārstējot osteoartrītu. Efektivitātes un precizitātes nodrošināšanai tās veic ultrasonogrāfiskā kontrolē.

5. Starptautiskais intraartikulārām injekcijām veltītais simpozijs noritēja no 3. – 5. oktobrim. Notikums apvienoja gan zinātniekus, gan ārstus praktiķus no visas pasaules, kuri ikdienā pacientu ārstēšanā izmanto injekcijas – plecu, ceļu, gūžas, elkoņu, plaukstu un mugurkaula locītavu saslimšanu ārstēšanā.

Vispasaules kolēģus pulcējošā pasākuma mērķis bija aktualizēt kopīgu un vienotu zinātniskos pētījumos un klīniskā pieredzē balstītu izpratni par injekciju veikšanas mērķiem, secīgumu un pamatotību. Tāpat šāds pasākums vienmēr ir vieta, kur satikt kolēģus no visas pasaules un savā starpā neformālā vidē runāt par būtiskāko specializācijā, kas kopīga un vieno visus klātesošos.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem bija iespēja vienkopus izpētīt un salīdzināt dažādu ražotāju injekciju piedāvājumu.


Jūs varētu interesēt

Rituma Ivanova gleznu izstāde ORTO klīnikā

ORTO klīnikas telpās skatāmi latviešu gleznotāja Rituma Ivanova 14 lielformāta darbi. Mākslinieka gleznas izstādēs vērojuši cilvēki visā pasaulē – Parīzē, Kalifornijā, Berlīnē, Ķīnā, Maskavā, Maiami, Bāzelē un citur. 2009. gadā Ivanova glezna Kadrs 05 tika pārdota Londonā prestižajā starptautiskajā izsoļu nama Sothbey’s izsolē. Mākslinieka rokraksts ir raksturīgs un atpazīstams – viņš strādā paša radītā tehnikā, veidojot liela izmēra darbus, kas atspoguļo atmiņā paliekošus cilvēku portretus un ķermeņus.
Lasīt visu

Izkrakšķināt locītavas (audio)

Krakšķ mugurkauls, krakšķ pirkstu falangas, krakšķ ceļi, gūža un vēl vis-kas. Kāpēc tas notiek? Kas tieši locītavās risinās? Vai tas ir normāli? Un ja nu krakšķēšanu pavada sāpes? Ko var darīt lietas labā, lai locītavas pārstātu krakšķēt?
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram