Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Aktuālākās tendences rehabilitācijā un fizikālajā medicīnā (08.05.2018.)

Maija pirmajā nedēļā ORTO Klīnikas ārste Alla Hohlova ar stenda referātu piedalījās 21. Eiropas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas kongresā, kas risinājās Lietuvā, Viļņā. Ārstes specializācija ir fizikālās un rehabilitācijas medicīna, un kongress pulcēja šīs un citu jomu profesionāļus – fizioterapeitus, ergoterapeitus u.c, – kuri aprūpē atbilstošus klientus/pacientus visā Eiropā.

Piesātināta un daudzpusīga kongresa programma sešu dienu garumā deva iespēju gūt priekštatu par kopējām tendencēm Eiropas profesionāļu apritē, koncentrētā veidā iepazīt jaunāko zinātnisko pētījumu rezultātus un izpētes virzienus, kā arī gan praktiski, gan teorētiskie iepazīt jaunāko tehnoloģiju spektru.

“Zināšanu un pieredzes apmaiņa, kas notiek šāda kongresa ietvaros, kā arī dalība profesionāļu zinātniskajā apritē, ļauj uzturēt ORTO Klīnikas rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus labā līmenī, kas atbilst Eiropas rehabilitācijas centru praksei,” gandarīti saka Alla Hohlova.

Ārstniecības iespēju loks ORTO Klīnikā arvien tiek paplašināts, apgūstot un pacientiem nodrošinot šauri specifiskas metodes, kas ir piemērojamas noteiktu saslimšanu efektīvākai ārstēšanai.

“Piemēram, plānojam klīnikā iegādāties triecienviļņu terapijas aparātu, kas dotu iespēju efektīvāk risināt cīpslu pārslodzes, muskuļu sastiepumu, locītavu nodiluma un stresa lūzumu izraisītas problēmas. Arī kongresā šai ārstniecības metodei tika veltītas vairākas lekcijas, kā arī bija iespēja uzklausīt pieredzējušu kolēģu pieredzi. Šis informācijas kopums sniedz daudzpusīgu ieskatu un zināmu bāzi, lai savā praksē lemtu par metodes pielietošanas lietderīgumu,” saka Alla Hohlova.

Eiropas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas kongress tiek rīkots reizi divos gados. Šoreiz ģeogrāfiskā tuvuma dēļ pasākumus bija Latvijas speciālistu kupli apmeklēts. Nākošais kongress notiks 2020. gadā Serbijā, Belgradā.


Jūs varētu interesēt

Aicinām fizioterapeitus uz jaunu semināru ciklu ORTO klīnikā!

Četru semināru cikls fizioterapeitiem Pavasaris 2018 Aicinām fizioterapeitus uz jaunu, bnezmaksas semināru ciklu ORTO klīnikā zināšanu padziļināšanai darbam ar traumatoloģijas, ortopēdijas pacientiem!
Lasīt visu

Apgūti jauni risinājumi hronisku locītavu sāpju mazināšanai

Pastāvīgi padziļinot zināšanas un iemaņas reimatoloģisku saslimšanu ārstēšanā, Anna Mihailova, ORTO klīnikas reimatoloģe no 11. līdz 12. februārim piedalījās Eiropas mēroga reimatologu un radiologu meistarklasē Spānijā, Barselonā. Kā lielāko praktiski pielietojamo ieguvumu ārste min vairākas jaunas tehnikas injekciju veikšanai hronisku locītavu sāpju apturēšanai. “Tās var ļoti palīdzēt pacientiem, kuri slimo ar dažāda veida artrītiem, kā arī cilvēkiem pēc traumām,” saka ārste. Injekcijas tiek veiktas ultrosonogrāfiskā kontrolē un var tik ievadītas gandrīz jebkurā sāpošā locītavā - pleca, elkoņa, gūžas vai pirkstu falangā.
Lasīt visu
1 2 3 322
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram