Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Aktuālākās tendences rehabilitācijā un fizikālajā medicīnā (08.05.2018.)

Maija pirmajā nedēļā ORTO Klīnikas ārste Alla Hohlova ar stenda referātu piedalījās 21. Eiropas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas kongresā, kas risinājās Lietuvā, Viļņā. Ārstes specializācija ir fizikālās un rehabilitācijas medicīna, un kongress pulcēja šīs un citu jomu profesionāļus – fizioterapeitus, ergoterapeitus u.c, – kuri aprūpē atbilstošus klientus/pacientus visā Eiropā.

Piesātināta un daudzpusīga kongresa programma sešu dienu garumā deva iespēju gūt priekštatu par kopējām tendencēm Eiropas profesionāļu apritē, koncentrētā veidā iepazīt jaunāko zinātnisko pētījumu rezultātus un izpētes virzienus, kā arī gan praktiski, gan teorētiskie iepazīt jaunāko tehnoloģiju spektru.

“Zināšanu un pieredzes apmaiņa, kas notiek šāda kongresa ietvaros, kā arī dalība profesionāļu zinātniskajā apritē, ļauj uzturēt ORTO Klīnikas rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus labā līmenī, kas atbilst Eiropas rehabilitācijas centru praksei,” gandarīti saka Alla Hohlova.

Ārstniecības iespēju loks ORTO Klīnikā arvien tiek paplašināts, apgūstot un pacientiem nodrošinot šauri specifiskas metodes, kas ir piemērojamas noteiktu saslimšanu efektīvākai ārstēšanai.

“Piemēram, plānojam klīnikā iegādāties triecienviļņu terapijas aparātu, kas dotu iespēju efektīvāk risināt cīpslu pārslodzes, muskuļu sastiepumu, locītavu nodiluma un stresa lūzumu izraisītas problēmas. Arī kongresā šai ārstniecības metodei tika veltītas vairākas lekcijas, kā arī bija iespēja uzklausīt pieredzējušu kolēģu pieredzi. Šis informācijas kopums sniedz daudzpusīgu ieskatu un zināmu bāzi, lai savā praksē lemtu par metodes pielietošanas lietderīgumu,” saka Alla Hohlova.

Eiropas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas kongress tiek rīkots reizi divos gados. Šoreiz ģeogrāfiskā tuvuma dēļ pasākumus bija Latvijas speciālistu kupli apmeklēts. Nākošais kongress notiks 2020. gadā Serbijā, Belgradā.


Jūs varētu interesēt

Esiet kritiski, saskaroties ar apšaubāma satura ziņām!

Šonedēļ no jauna saņemam pacientu jautājumus par brīnumlīdzekļa efektivitāti locītavu slimību ārstēšanā, kura reklāma safabricēta raksta veidā, klīst sociālajos tīklos. ORTO Klīnikas ārsti aicina: “Mīļie pacienti, lūdzu, esiet kritiski, saskaroties ar apšaubāma satura ziņām!”
Lasīt visu

Dr. Jānis Viļums podkāstā “Latvijas dēkaiņi”

Dalāmies ar podkāsta “Latvijas dēkaiņi” 7. septembra sēriju, kuras viesis Jānis Viļums ir ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds. Šoreiz mazāk par ikdienu un medicīnu.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram