Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Peldēšana – saudzīgākā sporta aktivitāte? (audio)

Kādēļ esam pieraduši ticēt, ka peldēšana ir visnetraumatiskākā sporta aktivitāte, uz kuru novirzāmi pat tie, kuri neko citu vairs nedrīkst darīt? Vai kustības ūdenī ir labas un kādēļ? Augstu virs ūdens pacelta galva, tehniku savārstījums, peldēšana tikai vienā veidā, sacenšanās ar sevi – kādas tam iespējamas sekas? Ko nozīmē peldētāja plecs? Vai peldot, iespējams iedzīvoties diska trūcē? Un ar ko skaidrojams, ka pēc peldēšanas sāp ceļa locītavas?

Saruna ar Andreju Elksniņu-Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, zemūdens peldētāju.

Podkāsts klausāms:

https://bit.ly/3xmUNZS

apple podcast: https://apple.co/3NSRFKS

spotify: https://spoti.fi/3xluvHA



Gleznas autore: Samantha French


Jūs varētu interesēt

Plānojot dzīvi ar mākslīgu locītavu (08.08.2016.)

„Endoprotezēt bojātu locītavu nekad nav par vēlu,” pārliecināts Vitolds Jurkevičs ORTO klīnikas traumatologs, ortopēds „Var būt vienīgi tehniski sarežģītāki risinājumi, bet nav neglābjamu situāciju”.
Lasīt visu

Artis Gulbis ar vairākām lekcijām uzstāsies AOSpine seminārā Tallinā

ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs Artis Gulbis 5. un 6. septembrī ar piecām lekcijām uzstāsies AOSpine Baltijas seminārā Tallinā. AOSpine ir pasaulē elitārākā un progresīvākā mugurkaula ķirurģijas un izpētes apvienība, kas jau septīto gadu, atzīstot Baltijas kolēģu atbilstību pasaules elites līmenim, uztic organizācijas vārdu un standartus nesošu, izglītojošu pasākumu rīkošanu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram