Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

ORTO klīnikas ārste uzstājas Baltijas Anesteziologu kongresā (07.12.2016.)

Nedēļas nogalē no 1. – 3. decembrim, Tallinā risinājās viens no svarīgākajiem notikumiem Baltijas valstu anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu apritē – Starptautiskais Baltijas anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu kongress. Vairāk kā 700 dalībnieku apmeklētajā tikšanās reizē ORTO klīnikas Anestezioloģijas nodaļas vadītāja Agnese Ozoliņa kolēģiem lasīja lekciju par asins recēšanas sistēmas darbību un rīcību asiņošanas gadījumā, kā arī prezentēja stenda referātu par sāpju novērtējumu pēc pleca locītavas operācijām ORTO klīnikas pacientu vidū. Kongresu apmeklēja arī ORTO klīnikas anesteziologi – reanimatologi: Mārtiņš Bērziņš un Pēteris Tamužš.

Baltijas mēroga kongresi tiek rīkoti reizi divos gados vienā no trim Baltijas valstīm. Tikšanās mērķis ir profesionāļu vidē dalīties pieredzē, zināšanās, vērojumos, veidot kontaktus, sadarbību un nodrošināt regulāras informācijas apmaiņas tīklu. “Šāda līmeņa kongresi ir personīgāki un aptveramāki, nekā lielie pasaules kongresi, kur apmeklētāju skaits sniedzas tūkstošos, bet lekciju, meistarklašu un aktivitāšu piedāvājums mērāms simtos. Baltijas līmeņa profesionāļu tikšanās reizēs var paspēt apmeklēt visu notiekošo, gūt un akumulēt jaunāko informāciju, bet nepārsātināties,” saka Agnese Ozoliņa.

Lektoru vidū bija speciālisti no Beļģijas, Norvēģijas, Dānijas, Francijas, Lielbritānijas un Baltijas valstīm.

Pēdējā kongresa aktualitātes – sāpju regulācija cilvēkiem, kuri cieš no hroniskām sāpēm un risinājumi, kā anesteziologa darbā mazināt pacienta infekciju riskus.

Nākošais, devītais Starptautiskais Baltijas anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu kongress notiks 2018. gadā Lietuvā.


Jūs varētu interesēt

Kādēļ šobrīd nav pieejams Jūsu izraksts?

Tehnisku iemeslu dēļ pašreiz nav iespējams saņemt Jūsu ārsta konsultācijas izrakstu. Atvainojamies par neērtībām un aizkavēšanos! Izraksti ierastajā kārtībā būs pieejami tuvākajā laikā.
Lasīt visu

Mazais ceļvedis gūžas endoprotezēšanā (26.05.2017.)

Jaunajā žurnāla Ievas veselība numurā, kas iznācis šo piektdien 26. maijā, lasāms Vitolda Jurkeviča ORTO klīnikas traumataloga, ortopēda konsultēts raksts par gūžas endoprotezēšanu.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram