Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Nesāpīga un efektīva – slinga terapija

Viens no saudzīgākiem un mērķtiecīgi – uz noteiktu muskuļu grupu darbināšanu orientētiem vingrošanas veidiem ir – slinga terapija. Vingrošanas laikā viss cilvēka ķermenis vai kāda tā daļa atrodas iekārtā stāvoklī. Šādi vingrošana tiek padarīta maksimāli saudzīga un vienlaikus mērķtiecīga.

Slinga terapija ir viena no fiziskās rehabilitācijas metodēm, kas piemērota dažādu saslimšanu un fizisku traumu ārstēšanas periodā. Novērtējot, cik efektīvi tā stiprina dziļo muskulatūru un attīsta ķermeņa spēku un koordināciju, vingrošana piemērota un var būt ļoti noderīga arī fiziski veseliem cilvēkiem.

ORTO klīnikas fizioterapijas nodaļā Āgenskalnā iespējams pieteikties slinga terapijas nodarbībām fizioterapeita vadībā. Vingrošanas programma katram tiek veidota individuāli – atbilstošo vajadzībām un fiziskais sagatavotībai.

Rehabilitācijā slinga terapiju izmanto lai:

  1. noteiktu “vājās vietas” balsta un kustību sistēmā un attīstīt tās, līdzsvaroti trenējot (piemēram, ja cilvēkam ir nepareiza stāja un vājāk attīstīti muskuļi vienā muguras pusē);
  2. mazinātu sāpes, stiprinot noteiktas muskuļu grupas
  3. uzlabojot kustību koordināciju.

Pasaulē veikti pētījumu rezultāti liecina, ka slinga terapija ir efektīva dažādu saslimšanu un muskuļu disfunkciju gadījumā: ārstējot sāpes muguras lejas daļā, kakla rajonā, rehabilitācijai pēc sporta un dejošanas traumām, pie  ceļa, gūžas un pleca locītavas bojājumiem, pēcdzemdību periodā raksturīgām iegurņa un muguras sāpēm, fibromialģijas un citu kaulu un muskuļu hronisku sāpju gadījumā.

Slinga terapija ir arī piemērota vecāka gada gājuma cilvēkiem, jo tā saudzīgi un mērķtiecīgi ļauj tonizēt un stiprināt dažādas muskuļu grupas, individuāli pielāgojot slodzi.

Lai pieteiktos slinga terapijas nodarbībām, lūdzu, sazinieties ar ORTO klīnikas fizioterapijas zāles speciālistiem:

adrese: Rīga, Nometņu iela 61, ieeja no sētas puses (Pilsoņu ielas), 2. stāvs

darba dienās: no 07.00 – 21.30

sestdienās: atbilstoši pierakstam

svētdienās: brīvdiena

Telefons: 67869889

e-pasts: rehabilitacija@orto.lv


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikas anestezioloģes piedalās Eiroanesthesia 2017 (07.06.2017.)

Gūstot ieskatu aktuālākajos jautājumos Eiropas anesteziologu aprindās, ORTO klīnikas Anestezioloģijas nodaļas vadītāja Agnese Ozoliņa un dežūranestezioloģe Marina Šarkele piedalījās Eiropas anesteziologu kongresā Eiroanesthesia 2017, Ženēvā, kas risinājās no 3. līdz 5. jūnijam. Kā nozīmīgāko katra gada notikumu jomas profesionāļu aprindās, kongresu rīko Eiropas Anesteziologu biedrība (European Society of Anesthesiology (ESA). Kongresu apmeklē ap 6 000 profesijas pārstāvju.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram