Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Mugurkaula ķirurgs Artis Gulbis par medicīnas sistēmu Latvijā (26.10.2016.)

“Šķiet, par veselības sistēmu Latvijā runāt jau kļūst nepieklājīgi. Parasti to apvij emocionāla spriedze un neapmierinātība. Vainīgo meklēšanā nereti kā objekts izskan arī Latvijas privātā medicīna. Tā atņemot valstij turīgos pacientus, sniedz dārgus izmeklējumus un pārvērš ārstus mantrausīgos biznesmeņos. Man šķiet, absurdam ir zināmas robežas un ačgārna skatījuma kultivēšana nekādi nepalīdz situācijas sakārtošanai. Tādēļ pēc laika, kas nostrādāti valsts medicīnā un dažiem gadiem privātās medicīnas sektorā, gribu dalīties ar savu redzējumu, par to, kas īsti nav kārtībā un kur šai visā jezgā ir pacients un viņa veselība.

Arī man tuvi cilvēki saslimst un nokļūst slimnīcās, un es uzzinu, ka uzņemšanas nodaļā gaidījuši sešas stundas un nav saņēmuši palīdzību. Rodas loģisks jautājums – kāpēc tā? Kas mūsu valstī nav kārtībā?” žurnāls KLUBS, novembris 2016

Asu un radikālu skatījumu uz to, vai Latvijas medicīnas sistēma ir bezcerīga un nolemta tā arī nebūt pieejamai pacientiem, lasiet jaunākajā žurnāla KLUBS numurā.


Jūs varētu interesēt

Šķidrums locītavā – sasituma sekas?

Pirmā doma, dzirdot vārdu savienojumu – šķidrums locītavā: „Tā jau sportistu vaina – viņi krīt, sasit ceļus un rezultātā rodas šķidrums.”. Liekais šķidrums jeb sinovīts var veidoties jebkurā ķermeņa locītavā, un šī nebūt nav tikai basketbolistu vai futbolistu kaite. Sinovīts var skart cilvēku, kurš ar sportu ir uz „jūs” un skaidri zina, ka locītavu nav ne sitis, ne pārslogojis. Tad, kādēļ īsti veidojas liekais šķidrums un kā to ārstē?
Lasīt visu

ORTO Klīnika aprūpēs hokejistu traumas čempionāta laikā

ORTO Klīnika ir Pasaules čempionāta hokejā oficiālais medicīniskais sadarbības partneris, uzņemoties rūpes par visu valstu sportistu akūtu traumu aprūpi, diagnostiku, vajadzības gadījumā – ķirurģisku ārstēšanu.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram