Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Lūdzu, ziedo asinis!

Ja Jums zināmam cilvēkam gaidāma operācija ORTO Klīnikā, atbalstiet viņu, nododot asinis! Neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu asins grupa vai rēzus - viss der. Operācijas laikā nereti nepieciešamas donoru asinis, un to krājumi Valsts asinsdonoru centrā pašreiz ir mazi. Lūdzu, atbalstiet tos, kuriem gaidām operācija – ziedojiet asinis ar norādi “ORTO Klīnikai”!

Vairāk par asins nodošanu www.vadc.lv


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikā – topošie ķirurgi un fizioterapeiti

10. februārī Ēnu dienā ORTO klīnikā strādāja 11 jauni darbinieki – ēnotāji. Daži bija nolēmuši iedziļināties ārsta darbā, citi – fizioterapeitu, bet viens skolnieks ēnoja mūsu klīnikas IT speciālistu. Interesentu vecums ietvēra amplitūdu no 12. līdz 4. klases skolniekiem.
Lasīt visu

Veselība svarīgāka par Olimpisko zeltu (02.08.2016.)

“Ir grūti izstāstīt, kā tas ir, kad četrus gadus gatavojies Olimpiskajām spēlēm, nokārto normatīvus, bet īsi pirms došanās uz Rio, jāatsakās no mērķa un jāizšķiras par labu ceļa locītavas operācijai, ārstējot sacensībās gūtu traumu,” saka Līna Mūze Latvijas vieglatlēte, Eiropas U-23 čempione šķēpmešanā. Viņas pieredze liek aizdomāties, kas prasa vairāk vīrišķības un iekšēja spēka – cīņa par medaļu starp pasaules labākajiem, vai pieņemšana, ka šī Olimpiāde ies secen.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram