Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Injekcija kā risinājums (audio)

Injekcijas sāpju un iekaisuma mazināšanai ir viens no traumatologa, ortopēda iespēju arsenālā esošiem palīdzības veidiem. ORTO Klīnikā strādājam ar trīs veida injekcijām: kortikosteroīdu, hialuronskābes un PRP jeb augšanas faktora. Kad pielieto injekcijas? Kāda starp trim injekciju veidiem atšķirība? Kādu efektu gaidīt? Cik bieži tās var veikt? Vai injekcija spēj atjaunot nodilušu skrimsli?

Par to visu sarunā ar Andreju Finogejevu – Elksniņu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu: https://www.buzzsprout.com/974788/7918066-injekcija-ka-risinajums.mp3?b…


Jūs varētu interesēt

Saulgriežu laiks

Šodien, 21. jūnijā diena ir visgarākā un nakts - īsākā. Savukārt īsi pēc pusdienas laika - plkst. 12.13 sāksies astronomiskā vasara. Mūsu senči šo godājuši kā Saulgriežu laiku.
Lasīt visu

Piektdiena, 10.06. - ORTO Klīnikā brīvdiena!

Laicīgi darām zināmu: piektdien, 10. jūnijā ORTO Klīnika nestrādās.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram