Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

CrossFit – labs vai slikts veselībai?

Šovakar 7. augusta raidījumā “Bez Tabu” (no plkst 19.35 – 20.20) būs skatāms sižets par muskuļotu cilvēku iecienītiem – Crossfit treniņiem un to lietderību veselībai. CrossFit apvieno izturības treniņu, svarcelšanu un vingrojumus ar sava ķermeņa svaru.

Ārstu viedokli šoreiz pārstāvēs Andrejs Peredistijs ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds, uzsverot, ka arī šis – pamatīgas intensitātes treniņa veids, kas pārvērtējot spēkus rada pārslodzes – ir aizrautības vērts, ja vien to dara ar prātu un iejūtīgi pret savu ķermeni un reiz piedzīvotām traumām. Vienīgi – vai protam godīgi sevī ieklausīties?

Plašāk un daudzpusīgāk – šovakar raidījumā!


Jūs varētu interesēt

Mūsējie – uz skolu (31.08.2016.)

Arī mēs gaidām jauna mācību gada sākumu ne bez zināma satraukuma, bet toties ar gandarījuma sajūtu, jo pieci no mūsu ārstiem papildus darbam ORTO klīnikā, atsāks pasniedzēju gaitas abās Latvijas medicīnas augstskolās.
Lasīt visu

Vitolda Jurkeviča portretintervija LR1

Latvijas radio raidījumā Monopols, 5. septembrī viesojās Vitolds Jurekvičs ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds. Par darbu, draudzību, mūziku un sportu – sarunas atkārtojumu var noklausīties šeit:
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram