Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Apvienotajā Karalistē dzīvojošiem - iespēja atgūt naudu par Latvijā saņemtu medicīnas aprūpi (09.03.2017.)

Ja dzīvojat Apvienotajā Karalistē, Jums ir iespēja atgūtu naudu par Latvijā saņemtiem veselības aprūpes pakalpojumiem!

 ORTO klīnika jau vairākus gadus sadarbojas ar kompāniju Med Refund, kas palīdz Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem sakārtot nepieciešamās formalitātes, lai atgūtu naudu par Latvijā un citās Eiropas Savienības (ES) valstīs veiktiem medicīnas pakalpojumiem.

Atbilstoši Apvienotās Karalistes likumdošanai katrs, kurš legāli dzīvo šai zemē, ir tiesīgs izvēlēties medicīnas pakalpojumu sniedzēju ne tikai Karalistē, bet jebkurā ES valstī. Ārstējoties ārpus Apvienotās Karalistes, tās iedzīvotājiem ir tiesības atgūt naudu par medicīnas aprūpi.

Lielbritānijas un Īrijas iedzīvotāji var ārstēties arī  Latvijā un atgūt no mītnes valsts līdzekļus tādā ampērā, cik par konkrētu pakalpojumu Apvienotajā Karalistes medicīnas aprūpes personālam maksātu Lielbritānijas Nacionālā veselības aprūpes sistēma (National Health Service (NHS)). Latvijā arī privātās klīnikas medicīnas aprūpes pakalpojumu cenas ir zemākas, nekā Apvienotajā Karalistē.

Ik nedēļu ORTO klīnikā ārstējas vismaz viens Lielbritānijā vai Īrijā dzīvojošs Latvijai piederīgais. Nereti pacienti no Apvienotās Karalistes nezina savas tiesības  atgūt izdevumus par vizīti pie speciālista, izmeklējumiem, fizioterapiju un operāciju.

Apzinoties, ka pašam nokārtot nepieciešamās formalitātes var būt sarežģīti, savus pacientus informējam par iespēju veikt visu nepieciešamo ar MedRefund palīdzību. Klīnikai ar uzņēmumu gadu gaitā  izveidojusies droša un pārbaudīta sadarbība – pacienti, kuri ir sadarbojušies ar Medrefund, vismaz daļēji atguvuši samaksāto naudu par ORTO klīnikā saņemtajiem pakalpojumiem.

Rūpējoties par savu pacientu informētību un iespējām, sadarbību ar Med Refund īsteno arī vairākas citas Latvijas klīnikas (Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Latvijas Amerikas acu centrs, DrĢīļa privātklīnika, Klīnika EGV   Veselības centrs 4, ARS u.c) , atgādinot saviem Apvienotajā Karalistē dzīvojošajiem pacientiem par iespēju atgūt ārstēšanās izdevumus.

Plašāka informācija par MED Refundhttp://medrefund.co.uk/lv/


Jūs varētu interesēt

Fundamentālo kustību kvalitātes tests (video)

Ko dod tests: - precīzu priekšstatu par dominējošām un vājām muskuļu grupām; - informāciju par traumu riska punktiem ķermenī, ko veicina ar nepareizu noslodzi veiktas kustības; - datus par mobilitāti, motorkontroli un stāju;
Lasīt visu

Ko darīt, ja kājas nav ideāli taisnas? (audio)

Pavasaris ir pretrunu laiks, kad no vienas puses pārņem arvien priecīgāks noskaņojums un gribas to apliecināt arī apģērbā, no otras – pieaug kritiska attieksme pret ķermeņa vizuālām nepilnībām un virkne mēģinājumu visu ko uzlabot. Vai var un vajag uzlabot kāju formu?
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram