Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

RSU reimatoloģijas rezidentu diskusiju cīņa ORTO Klīnikā

Ceturtdien, 8. martā aicinām ieinteresētus ārstus un rezidentus uz RSU reimatoloģijas programmas rezidentu diskusiju un jautājumu cīņu par topošo ārstu iepriekš padziļināti pētītām tēmām:

● sirds, plaušas un reimatoloģiskās saslimšanas;

●  kuņģa – zarnu trakts un reimatoloģiskās saslimšanas;

●  nieres un reimatoloģiskās saslimšanas.

Tāpat tiks diskutēts par tēmām:

● sarkoidoze reimatoloģijas pacientam;

●  HIV reimatoloģijas pacientam.

Klātesošajiem būs iespēja sekot līdzi spraigai  zināšanu un provokāciju cīņai, iesaistīties diskusijās un uzdot savus jautājumus.

Diskusiju vada: Dr. Med. Anna Mihailova ORTO klīnikas reimatoloģe, Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) rezidentūras programmas reimatoloģijā vadītāja

Laiks: 8. marts, no plkst. 12.00 – 14.00

Vieta: ORTO Klīnika, Bukultu iela 1 a

Par tikšanos netiek piešķirti TIP punkti, tomēr plānojot piemērotu telpu dalībniekiem, lūdzu, piesakieties, atsūtot savu vārdu, uzvārdu un specialitāti uz e-pastu: dzoanna.eglite@orto.lv

Turpmāk plānojam šādas diskusiju cīņas organizēt reizi mēnesī.


Jūs varētu interesēt

Latvijas olimpieši piedalās ORTO Klīnikas klipa filmēšanā

Top video klips par daudzu gadu uzticamu sadarbību starp Latvijas Olimpisko vienību un ORTO Klīniku. Gandrīz visi mūsu olimpieši sportā gūtas traumas operējuši ORTO Klīnikā pie diviem traumatologiem, ortopēdiem Jāņa Viļuma un Vitolda Jurkeviča. Prasmīgi un laikā veikta operācija ir nozīmīga daļa no tā, lai pēc rehabilitācijas sportists atkal varētu veiksmīgi startēt un gūt uzvaras.
Lasīt visu

Reģistrācija četriem rudens semināriem fizioterapeitiem noslēgusies

Visas vietas četriem bezmaksas rudens semināriem fizioterapeitiem aizņemtas. Reģistrācija ir noslēgusies. Paldies par lielo interesi!
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram