Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Kristāli, kas posta locītavas - podagra (audio)

Jaunajā audiosarunas sērijā runājam par podagru – vienu no izpētītākajām un izārstējamām artrīta formām. Sākam ar simptomiem. Turpinām ar analīzēm, kas jāveic. Vērtējam, vai paaugstināta urīnskābes koncentrācija  vienmēr liecina par podagru. Pievēršamies speciālistiem, pie kuriem meklēt palīdzību. Apskatām ēdienkarti un zāles. Arī jaunās paaudzes. Skaidrojam, kādēļ podagras lēkmes turpinās, lietojot medikamentus un kādēļ šis periods jāiztur. Runājam arī par to, kas notiek, ja podagru atstāj neārstētu. Kā arī to, vai un kāpēc podagras slimnieki ir vairāk pasargāti no neiroloģiskām saslimšanām, piemēram, demences.

Saruna ar dr. med. Annu Mihailovu ORTO Klīnikas reimatoloģi: 

https://www.buzzsprout.com/974788/7647283-kristali-kas-posta-locitavas-…

Jūs varētu interesēt

Слава Україні!

Pirms septiņiem gadiem ORTO Klīnikā operējām divus pirmajās kara darbības dienās ievainotus ukraiņu karavīrus. Mēs, kas bijām pieraduši pie maksimāli laba rezultāta, ļoti skaudri atskārtām, ka šautas, šķembu plēstas, daudzus orgānus bojājušas ievainojumu sekas dzīst ļoti slikti, bieži pievienojas infekcija.
Lasīt visu

Golfs kā dzīvesveids

Kas cilvēkus tik ļoti aizrauj golfā? Vai šī spēle ir vien laiska pastaiga glītā zālājā, kā tas izskatās no malas? Cik viegli trāpīt nekustīgi guļošai bumbiņai, lai tā lidotu precīzi nepieciešamajā virzienā?
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram