Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Suminām fizioterapeitus – mūsējos un visus – Latvijā!

Sestdien, 8. septembrī visā pasaulē atzīmē Fizikālās terapijas dienu. Ar pateicību un mīlestību suminām savus ORTO Klīnikas 31 fizioterapeitu un ar cieņu – visus Latvijas fizioterapeitus.

Pa īstam jūsu darbu mēdz novērtēt, kad tiešām ir slikti un jūs ar savu pacietību, zināšanām un sirsnīgo cilvēkmīlestību soli pa solim palīdzat izķepuroties.

Bet klīnikā mēs saprotam un ļoti novērtējam jūs un jūsu darbu – ikdienā.

Paldies Jums!

Šī gada Fizioterapijas diena īpaši veltīta fizioterapijas iespējam un atbalstam psihiskās veselības uzturēšanai un stiprināšanai. Savukārt datums – 8. septembris – ir Pasaules Fiziskās veselības konfederācijas dibināšanas diena, kad pirms nu jau 67 gadiem izveidoja šo starptautisko profesionāļu organizāciju.


Jūs varētu interesēt

Tiekas Latvijas mugurkaula ķirurgi (06.12.2016.)

Piektdienas pēcpusdienā, 2. decembrī ORTO klīnikā risinājās Latvijas Mugurkaulāju ķirurgu biedrības tikšanās. Tās mērķis bija bagātināt Latvijas mugurkaula ķirurgu profesionālās informācijas klāstu, raisīt diskusijas par šīs specialitātes ārstu vidē aktuālām tēmām un iesaistīt biedrības apritē jaunos ārstus.
Lasīt visu

Ahileja cīpslas plīsums

Ahilleja cīpslas plīsums – kādos apstākļos tas notiek? Sportisku, vai mazāk sportisku cilvēku trauma? Vai pēc Ahilleja cīpslas plīsuma var pastaigāt? Vai veidojas zilums? Kādēļ, gūstot šo traumu, traumatologs, ortopēds jāapmeklē pēc iespējas ātrāk? Šūt, vai atstāt dzīt tāpat? Kāda pieeja un kādēļ tiek praktizēta ORTO Klīnikā? Ar ko jārēķinās, kamēr Ahilleja cīpsla dzīst? Par […]
Lasīt visu
1 2 3 326
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram