Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Mīļie pacienti, lūdzu, esiet kritiski, saskaroties ar viltus ziņām!

Internets ir vide, kur iespējams publicēt jebko. No otras puses – mēs, kā lasītāji – ne visos jautājumos esam tik zinoši, lai izšķirtu, vai informācija, kuru saņemam, ir droša un ticama. Jau vairākus mēnešus internetā klejo Krievijā radīts raksts “Kā ārstē sāpošas locītavas” (ОТКРЫТАЯ СЕКЦИЯ “ФАРМАЦЕВТИКА ЛАТВИИ 2020”: Как калечат людей с больными суставами), kura noslēgumā tiek piedāvāts brīnumlīdzeklis. To iegādājoties, visas problēmas solās būt atrisinātas.

Rakstā “intervēti” trīs Latvijā vadoši savu jomu speciālisti – to vidū arī Kaspars Ruks ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs. Ārsts ar sašutumu norāda, ka nekad šādu interviju nav sniedzis, bet, kas daudz būtiskāk – preparāta pārdošanai safabricētais materiāls ir pacientus dziļi maldinošs.

Ņemot vērā, ka arī mūsu klīnikas pacientu vidū ir tādi, kas atsaucas uz šo publikāciju un apsver norādītā preparāta iegādi, mēs stingi aicinām to nedarīt, jo, pirmkārt, neviena ziede nespēj izārstēt nopietnas locītavu saslimšanas, otrkārt, nezināmi, nepārbaudīti preparāti var nodarīt kaitējumu veselībai.

Apzinoties, ka šī nav vienīgā melīgā un cilvēkus maldinošā publikācija, mēs ļoti mudinām, vērtējot visa veida mazliet-neticamu  informāciju, uztvert to kritiski un neļauties sevi mānīt. Vienmēr esam atvērti atbildēt uz jautājumiem, vai precizēt kāda ar traumatoloģiju, ortopēdiju, mugurkaula ķirurģiju vai reimatoloģiju saistīta fakta ticamību. Šim nolūkam pieejami mūsu konti FB un Instagram, kā arī e-pasts:  office@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Divas dienas – gandrīz īsti ārsti (16.02.2017.)

ORTO klīnikā skolēniem, kuri sapņo par ārsta profesiju, mediķu darba realitāti ļāvām vērot divas dienas, gan oficiālajā Ēnu dienā, 15. februārī, gan nākamajā dienā – 16. februārī.
Lasīt visu

Olimpiskais čempions dala uzvaras prieku ar savu ķirurgu

Edgars Krūmiņš 3X3 basketbolists, Olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs, šodien ienāca paspiest roku savam ķirurgam Jānim Viļumam ORTO Klīnikas traumatologam, ortopēdam.
Lasīt visu
1 2 3 322
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram