Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Mežģījuma galējības (audio)

Kas īsti ir mežģījums? Kā rīkoties? Kad braukt pie ārsta? Kad izmeklējot pietiek ar rentgenu, un kad ļoti ieteicams veikt arī magnētiskās rezoanses izmeklējumu? Kāpēc mežģījumi atkārtojas? Vai nav citu risinājumu, kā vien fiksēt nopietni mežģītu locītavu ģipsī?

Tiem, kuri kāro kādu noslēpuma atklājumu –  šajā podkāstā arī par to, kāpēc daži cilvēki ir gandrīz neticami lokani, kāds viņu “spējām” sakars ar mežģījumiem un kāda ir šīs lokanības cena.

Par to visu runājam ar Andreju Peredistiju ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu.

Podkāsts klausāms šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/5155318-mezgijuma-galejibas.mp3?blob_id=20751421&download=true

Citas podkāstu sērijas klausāmas mūsu mājas lapā: www.orto.lv augšējā lapas stūrī nospiežot ikoniņu ORTO Talks

vai podkāstu vietnēs Apple Podcast un Spotify, meklētājā ierakstot ORTO Talks.


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikas fizioterapeite Vācijā nokārtojusi manuālās terapijas sertifikācijas eksāmenu

Pēc piecu gadu starptautiskām mācībām (Polijā un Vācijā) ORTO Klīnikas fizioterapeite Elīna Bergmane nokārtojusi manuālās terapijas sertifikācijas eksāmenu Tālākizglītības mācību centrā Physio Akademie Vācijā, Vrēmenē. Viņa nu ir viena no ļoti retiem Latvijas fizioterapeitiem, kuri ieguvuši šādu praktisku The International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists akreditētu izglītību.
Lasīt visu

Masāža vai vingrošana – kā pamatoti izvēlēties (audio)

Vai ticat, ka masāžā un vingrošanā pēc būtības notiek viens un tas pats? Abos gadījumos ķermenis ir labi izkustināts, apasiņots, muskuļi nodarbināti, āda tonusā. Bet, vai tā tiešām ir?
Lasīt visu
1 2 3 314
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram