Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Aizvadīta apmeklētākā ORTO Klīnikas konference medicīnas speciālistiem

Piektdien, 12.04. aizvadījām līdz šim lielāko ORTO Klīnikas rīkoto konferenci – klātienē tiekoties ar vairāk kā 100 un tiešsaistē – 400 dalībniekiem. Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā seši lektori – klīnikas ārsti: Andrejs Peredistijs, Vitolds Jurkevičs, Juris Brūklis, Anna Mihailova, Alla Hohlova un Andrejs Finogejevs dienas garumā deva klausītājiem koncentrētu ieskatu aktuālākajās pacientu problēmās, ar kurām ikdienā saskaras traumatologi, ortopēdi, reimatologi un rehabilitalogi (ceļa, pēdas, gūžas, pleca locītavas saslimšanas un reimatoloģiskās diagnozes). Aplūkotas tika izmeklēšanas metodes un jaunākās ārstēšanas pieejas.

Uz pasākumu pulcējās ģimenes ārsti, fizioterapeiti, māsas, ergoterapeiti, podologi, neirologi, traumatologi, ortopēdi, sporta ārsti un vēl vairāku medicīnas specialitāšu pārstāvji.

ORTO Klīnika regulāri rīko seminārus, ticot, ka kopīga dažādu medicīnas speciālistu izpratne par klīnikas specializācijas pacientu veselību, palīdz pieļaut mazāk kļūdu diagnostikā un ārstēšanā Latvijas mērogā.


Jūs varētu interesēt

18. novembris – Latvijas Dzimšanas diena

Kaut mēs radītu un saskatītu vairāk gaismas! Daudz laimes, Latvija!                                         ORTO Klīnikas komanda
Lasīt visu

Kad plakanā pēda rada problēmas? (audio)

Šajā audiosērijā runājam par plakano pēdu - gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kapēc bērniem mēdz būt plakana pēda un vai šī īpatnība pāriet pati no sevis? Kādēļ plakanā pēda attīstās dzīves laikā? Kā ar to sadzīvot? Specifiski vingrojumi, zolītes, supinatori?
Lasīt visu
1 2 3 323
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram