Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Vai kāds šeit prot paredzēt nākotni? (podkāsts)

Laiku pa laikam atgriežamies pie šīs tēmas: vai to, ka gūsim traumu, var paredzēt un novērst? Šoreiz saruna ar psihoterapijas speciālisti, podkāsta “Runāt ar Gintu” autori Gintu Ratnieci.

Vai mēdz būt kāda izskaitļojama notikumu summa/secība, kas noved līdz “nejaušam” kritienam? Vai visam ir vērts meklēt iemeslu un ko tas mums dod? Kāpēc cilvēki, kuri jūtas neveseli, nereti ir tik kašķīgi, īgni un grūti izturami? Vai un kādēļ ir cilvēku daļa, kuriem traumas gadās visai regulāri? Kādēļ gadās, ka aptuveni vienlaikus traumas gūst vairāki ģimenes locekļi? Kuros dzīve brīžos filmu “Pollianna” ir vērts skatīties katru dienu? Kā čubināšana, garšīgs ēdiens, harmoniska vide un labs miegs palīdz pēc operācijas? Vai traumatologam, ortopēdam Andrejam Peredistijam šajā jautājumā ir taisnība? Kāds traumai vai pēc-operācijas periodam sakars ar sērošanu? Kā dusmas šajā laikā padarīt lietderīgas? Un – kam dzīve labāka: intravertiem vai ekstravertiem?

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3RBVYPF

spotify: https://bit.ly/3RBDq29

apple podcast: https://bit.ly/46nHhUI


Jūs varētu interesēt

Skolnieki piemēra traumatologa, ortopēda un fizioterapeita profesiju

12 dažādu Rīgas un Latvijas pilsētu skolu audzēkņi 4. aprīlī Ēnu dienā rūpīgi vēroja un vienlaikus mēģināja iztēloties sevi iecerētajā nākotnes ārsta vai fizioterapeita darbā. Daži piekodināja, lai sagaidām viņus izmācāmies un rezervējam vietu klīnikas komandā. Mēs jutāmies no sirds priecīgi satikt jaunus cilvēkus, kuru profesijas izvēli visticamāk noteiks vēlme palīdzēt cilvēkiem. Ēnotājiem atkarībā no […]
Lasīt visu

Mūsējie – uz skolu (31.08.2016.)

Arī mēs gaidām jauna mācību gada sākumu ne bez zināma satraukuma, bet toties ar gandarījuma sajūtu, jo pieci no mūsu ārstiem papildus darbam ORTO klīnikā, atsāks pasniedzēju gaitas abās Latvijas medicīnas augstskolās.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram