Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Saulgriežu laiks

Šodien, 21. jūnijā diena ir visgarākā un nakts – īsākā. Savukārt īsi pēc pusdienas laika – plkst. 12.13 sāksies astronomiskā vasara. Mūsu senči šo godājuši kā Saulgriežu laiku. 

Lai kurā dienā – šodien, vai dažas dienas vēlāk – 23. jūnijā esam ieraduši veikt mums zināmos rituālus un ugunskura kuršanu, jaunu rītausmu gaidot – daba – tik ziedoša, bagāta un mūžgudra – līgos un svinēs ar mums.

Lai izdodas izjust un piedzīvot Saulgriežu enerģiju, spēku un viedumu!


Jūs varētu interesēt

1. jūlijs, Alūksnes novads, Korneti. Noskriets Zaķis! (03.07.2017.)

Mūsu šarmantos un dzīvespriecīgos fizioterapeitus iespējams satikt ne tikai ORTO klīnikas fizioterapijas zālēs mierīgi un ar lielu pacietību strādājam, bet arī, piemēram, Stirnu buka skrējienos.
Lasīt visu

Labākais sabiedrotais grūtniecības laikā – zinošs fizioterapeits (audio)

Mazuļa gaidību laiks mēdz pārsteigt topošo mammu ar tik dažādām, arī nepatīkamām sajūtām, ka līdzās ļoti noder kāds, kurš izprot un var izskaidrot notiekošo, kā arī palīdzēt sāpes un diskomfortu mazināt. Diastāze, simfīzes, muguras sāpes, stresa lūzumi hormonālu izmaiņu un slodzes dēļ - tā ir tikai daļa no problēmām, ar kurām sievietes nonāk traumatoloģijas, ortopēdijas speciālistu uzmanības lokā.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram