Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas radioloģe piedalās Eiropas radioloģijas biedrības kongresā

Jūnijā, Šveices pilsētā Lugāno risinājās 31. ikgadējais Eiropas Muskuloskeletālās radioloģijas biedrības (ESSR) kongress. Trīs dienu pasākumā piedalījās arī Dr. Anastasija Tarasova ORTO Klīnikas radioloģe. Kongresa vadošā tēma šogad bija veltīta ceļa locītavai un izmeklējumu iespējām ar rentgena, ultrasonogrāfijas un magnētiskās rezonanses starpniecību. Aplūkotas tika gan reimatoloģijas, gan traumatoloģijas, ortopēdijas jomai raksturīgas diagnozes un dažādu vecuma grupu pacienti.

“Ļoti novērtēju praktiskās nodarbības reimatoloģijas slimību radioloģiskajā diagnosticēšanā, kur mēs katrs savā datorā varējām rūpīgi vērot, kam izmeklējumos jāpievērš īpaša uzmanība un kādas smalkas nianses var palīdzēt diagnosticēšanā,” vērtē Dr. Tarasova “Latvijā līdzīgi kā citviet pasaulē arvien pieaug reimatoloģijas pacientu skaits un ir ļoti būtiski laicīgi atpazīt saslimšanu, lai sāktu atbilstošu ārstēšanu un ierobežotu slimības progresēšanu.”

Atsevišķa tēma pasākumā tika veltīta onkoloģijai traumatolģijā, ortopēdijā un pazīmēm, kas ļauj pamanīt audzēja attīstību  tā sākumstadijā.

Ar gandarījumu ārste novērtēja,  ka kongresā vairākkārt izskanējušais aicinājums radiologiem strādāt komandā ar citiem speciālistiem, savstarpēji konsultēties un kopīgi sadarboties ar ārstiem, kuru pacientus tie izmeklē, reālā praksē īstenots ORTO Klīnikā kopš tās pirmsākumiem.

Nākamais ESSR kongress risināsies pēc gada Francijā, Tulūzā un būs veltīts radioloģiskiem izmeklējumiem sportā.


Jūs varētu interesēt

Pēdu traumas un saslimšanas – Vitolda Jurkeviča konsultēts raksts avīzē Mājas dakteris

Šodien, 12. oktobrī ORTO Klīnikā noslēdzam mūsu ārstu sagatavotu semināru podologiem, kas veltīts pēdas un pēdas locītavu saslimšanām. Ja pēdas problēmas ir arī jūsu uzmanības lokā, vērts brīvdienām iegādāties avīzi Mājas dakteris un izlasīt Vitolda Jurkeviča, ORTO Klīnikas traumatologa, ortopēda konsultētu populārzinātnisku rakstu par biežākām pēdas traumām un slimībām.
Lasīt visu

Andrejs Finogejevs-Elksniņš – Gada ārsts speciālists!

Mūsu – Andrejs Finogejevs–Elksniņš ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds šovakar svinīgā apbalvošanas ceremonijā saņēma balvu kā Latvijas Gada ārsts – speciālists! Tik atzinīgi viņa darbu novērtējuši pacienti.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram