Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Kura injekcija efektīvāka artrozes ārstēšanai? – unikāla iespēja piedalīties zinātniskā darbā! (28.09.2016.)

Ceļa locītavas artrozes pacientiem ir iespēja bez maksas ORTO klīnikā saņemt speciālista konsultāciju un augšanas faktora, vai hormonālā preparāta injekciju slimajā locītavā. Injekciju uzdevums ir mazināt sāpes, ārstēt locītavu un uzlabot dzīves kvalitāti. Caur šo pieredzi pacients piedalās zinātniskā darbā, kura mērķis ir salīdzināt abu ārstniecības metožu efektivitāti ceļa locītavas artrozes pacientu ārstēšanā.

Bez maksas konsultācijai, kuras laikā tiks precizēta jūsu diagnoze un piedāvātas iespējamas  ārstēšanas metodes var pieteikties, ja:

  1. diagnosticēta artroze ceļa locītavā. Locītavas nodilums rada sāpes un/ vai kustību ierobežojumus;
  2. cilvēks vecāks par 55 gadiem;
  3. locītavas ārstēšanai nav veiktas ķirurģiskas manipulācijas vai sāpes un iekaisumu mazinošanas injekcijas;
  4. cilvēks neslimo ar nopietnām blakus slimībām (cukura diabētu, reimatoīdo artrītu, podagru, onkoloģiskām saslimšanām, asinsrecēšanas traucējumiem, akūtu infekciju.)

Ja Jūsu situācija atbilst zinātniskā pētījuma četriem nosacījumiem,  bezmaksas injekcijai varat pietiekties ORTO klīnikas reģistratūrā, zvanot uz tālruni: 67144013.

Lūdzu, norādiet, ka vēlaties piedalīties ceļa locītavas ārstēšanas pētījumā, ko veic dr. Andrejs Finogejevs!

Bezmaksas piedāvājums ietver:

  • vizīti pie ārsta – pētījuma autora;
  • datora randomizēti izvēlētu (trombocītiem bagātinātās plazmas vai hormonu preparāta) un ārsta – pētījuma autora veiktu injekciju;
  • atkārtotu vizīti, lai izvērtētu injekcijas efektu.

Par injekcijām:

Dažāda veida preparātu injicēšana bojātajos audos vai locītavā ir jauna un salīdzinoši efektīva metode locītavu sāpju, cīpslu, saišu kā arī muskuļu iekaisumu mazināšanai. Injekciju popularitāte pasaulē arvien pieaug, jo to iedarbība ir ātra un sāpes parasti ievērojami mazinās.  Injekciju efektivitāte gan joprojām tiek pētīta. 

Proteīnu injekcija –  augšanas faktora jeb ar trombocītiem bagātinātas plazmas ievadīšana bojātajā locītavā. Proteīnu injekcijai ir potenciāls dziedēt bojājumu, tādēļ veiksmes gadījumā atsevišķu diagnožu gadījumā izdodas novērsts sāpju un iekaisuma cēloni. Uzlabojumi pēc proteīnu injekcijas nav tūlītēji – tie kļūst jūtami dažas nedēļas pēc injekcijas.

Hormonālo preparātu (kortikosteroīdu) injicēšana. Preparāts ātri mazina sāpes un tūsku, tādēļ nereti tiek lietotas gadījumos, kad nesteroīdās pretiekaisuma zāles nedod rezultātus, vai cilvēkam pret tām ir nepanesība. Injekcijas efekts ir jūtams vienas līdz divu dienu laikā. Tās iedarbība ilgst no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem.


Jūs varētu interesēt

Aicinām fizioterapeitus un citus funkcionālos speciālistus uz konferenci Latgalē!

Aicinām Latgales reģiona fizioterapeitus un citus funkcionālos speciālistus uz ORTO Klīnikas rīkotu konferenci "Aktuālākie risinājumi traumatoloģijas, ortopēdijas pacientu ārstēšanā"!
Lasīt visu

Sveicam un lepojamies ar neiroloģi Zandu Priedi Zelta Pūces balvu saņemot!

Par ieguldījumu zinātnes tuvināšanā praktiskai pacientu aprūpei šogad Latvijas zinātņu akadēmijas un farmācijas uzņēmuma Grindeks balvu Zelta Pūce saņēma Zanda Priede zinātņu doktore, neiroloģe, RSU Neiroloģijas un neiroķirurģijas docente un ORTO Klīnikas ārste. Otra nozīmīgā balva par mūža ieguldījumu medicīnā un farmācijā – Dāvida Hieronīma Grindeļa balva – tika piešķirta kardiologam, medicīnas zinātņu doktoram Vilnim, Dzērvem-Tālutam. Apbalvošanas ceremonija notika ceturtdien, 11. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātes centrālajā ēkā.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram