Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Kādēļ izvēlēties traumatolga, ortopēda darbu? (podkāsts)

Ja būtu iespēja sākt visu no sākuma, tu izvēlētos studēt medicīnu un kļūt par ārstu? Kas tu būtu – sirds ķirurgs, ginekologs, psihiatrs vai traumatologs, ortopēds? 

Kādēļ jaunie ārsti mēdz minstināties un neizvēlēties traumatologa, ortopēda profesiju? Cik plaša, vai tieši otrādi – šaura – ir šī specializācija? Mīti? Priekšstati? Aizspriedumi? Vai traumatologu, ortopēdu Latvijā trūkst? 

Kā mums ORTO Klīnikā ir gājis pirmo gadu esot RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentu mācību bāzei? Kādi traumatologi, ortopēdi mūs nākotnē ārstēs? Kāda ir rezidenta ikdiena? Kādēļ rezidentūras gadi maksimāli jāizmanto, mācoties, skatoties, piedaloties un uzsūcot vērtīgas iemaņas, zināšanas un pieredzi, nevis strādājot pēc iespējas vairāk darbos? 

Kādi pamatprincipi, vērtības un redzējums par specializācijas attīstību Latvijā ir rezidentūras vadītājam Andrejam Finogejevam? Ieklausies! – vai jums saskan?

Kur Tev noteikti jābūt 12. jūlijā plkst. 11.00, ja kaut mazliet sapņo un domā par traumatologa, ortopēda darbu?

Saruna ar Andreju Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentūras vadītāju klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/4cCbaDU

spotify: https://bit.ly/3XK9zrv

apple podcast: https://bit.ly/3WibHFT


Jūs varētu interesēt

Dalās jaunāko risinājumu pieredzē ceļa locītavas skrimšļa bojājumu ārstēšanā

Pagājušā nedēļas nogale ORTO Klīnikā aizritēja pieredzes apmaiņas gaisotnē traumatologu, ortopēdu kopienā. Šeit bija pulcējušies ārsti, kurus interesē, vai kuri savā darbā pielieto metodes, kas novērš ceļa locītavas skrimšļa bojājumus.
Lasīt visu

Gaidām Lieldienas!

Aitiņai, zaķim un cilvēciņam. Lai katru saulīte saglauda! Gaidām Lieldienas! Māksliniece: Maryeallen Brown
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram