Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Kā dzīvot tālāk, kad liels mērķis sasniegts (podkāsts)

Kā Jums šķiet, kas vairāk nosaka cilvēka realitāti un tagadni? – viņa pagātne, vai tas, ap ko cilvēks būvē savus plānus un kurp viņš mērķtiecīgi virzās?

Šīs podkāsta sērija ar Gintu Ratnieci psihoterapijas speciālisti par sasniegumiem, vajadzību pēc mērķiem un dzīvi pēc to piepildīšanas (sportā, karjerā, piedzīvojumos, attiecībās).

Kādēļ apmierinātāks un piepildītāks cilvēks ir īstenojot mērķus, kas sakņoti viņa vajadzībās? Kā mēs mēdzam jaukt vajadzības ar vēlmēm un nikno dzinuli “vajag!”? Vai sasniegtā piepildījumu vērts svinēt? Kādēļ nejūtam prieku liela, grūta, interesanta darba noslēguma posmā? Kā dopamīns palīdz nepadoties un kā var nonākt dzīvībai bīstamu mērķu piepildīšanas atkarībā? Sabiedrības varoņu kults ar “izaicinājumu” apsēstību un ceļš līdz mieram, pašpietiekamībai un viedumam. Vai cilvēkam pastāvīgi jādzīvo mērķu režīmā? Ko par to saka hinduisti?

Sarunā pieminētie ceļotāji: Fjodors Koņuhovs un Žaks Kusto

Podkāsta jaunā sērija klausāma:

mājas lapā – https://bit.ly/4azWB2l

spotify: https://bit.ly/453v9ZA

apple podcast: https://bit.ly/450vWKI


Jūs varētu interesēt

Mazais ceļvedis gūžas endoprotezēšanā (26.05.2017.)

Jaunajā žurnāla Ievas veselība numurā, kas iznācis šo piektdien 26. maijā, lasāms Vitolda Jurkeviča ORTO klīnikas traumataloga, ortopēda konsultēts raksts par gūžas endoprotezēšanu.
Lasīt visu

Ārsta vēlmei mācīties jāturpinās mūža garumā

ORTO klīnikas reimatoloģe, Anna Mihailova piedalījās vienā no ievērojamākiem saietiem reimatologu apritē – ACR/ARHP Amerikas Reimatoloģijas koledžas ikgadējo tikšanos, kas no 6. – 11. novembrim notika Amerikā, San Francisko.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram