Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Juris Brūklis konsultē jaunos ārstus

Ceturtdien, 25, novembrī Juris Brūklis ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes traumatoloģijas, ortopēdijas un radioloģijas zinātnisko studentu pulciņu sēdē, kas veltīta biežākajām traumām un ortopēdiskajām komplikācijām profesionālajā sportā. Juris Brūklis bija aicināts mentora statusā – analizēt jauno ārstu sagatavotās prezentācijas un atbildēt uz neskaidriem jautājumiem.  

“Bija ļoti interesanti būt saskarē ar šī brīža medicīnas studentiem. Vērot, kādu literatūru, kādus avotus un pētījumus viņi izmanto, kā skatās uz dažādiem profesionāliem jautājumiem,” saka Juris Brūklis “Šiem cilvēkiem noteikti piemīt labākas prezentācijas spējas, nekā toreiz, kad studējām mēs. Vienlaikus viņos ir vēlme aptvert visas tēmas, kas varbūt ir iespējams, milzīgos pasaules kongresos. No otras puses šī ambiciozitāte un degsme ir tās, kas virza uz priekšu, virza attīstībā. Man bija patīkami to vērot un būt noderīgam ar savu pieredzi.” 

Pasākumā tiešsaistē piedalījās vairāk kā 80 studentu. Tāpat jaunos ārstus sēdes laikā konsultēja arī Ruta Jakušonoka RSU Ortopēdijas katedras docētāja un Kitija Nulle Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas radioloģe. 


Jūs varētu interesēt

Pieteikšanās Manuālās terapijas semināram Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte

Aicinām fizioterapeitus uz Manuālās terapijas apmācības cikla 4. semināru: Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte I (UW I)!
Lasīt visu

Izglīto nūjošanas trenerus un instruktorus

Andrejs Finogejevs-Elksniņš ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds nedēļas nogalē (11.09.) piedalījās Latvijas Tautas sporta asociācijas Nūjošanas treneru un instruktoru kvalifikācijas celšanas seminārā. Nūjošanas treneriem un instruktoriem bija iespēja dziļāk iepazīties ar dažādām pleca locītavas pataloģijām, pazīmē, kas ļauj tās laikus pamanīt un novērst, kā arī ieteikumiem, kā saudzīgāk noslogot šo locītavu nūjojot.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram