Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Apvienojas fizioterapeiti ar specializāciju traumatoloģijā, ortopēdijā

Latvijas fizioterapeitiem, kuri specializējas traumatoloģijā, ortopēdijā ir iespēja apvienoties kolēģu izveidotā kopībā - Latvijas Fizioterapijas asociācijas Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupā. Kopības izveides mērķis bija radīt platformu, kur jauniem kolēģiem smelties klīnisko pamatotību un zināšanas praktiskam darbam, savukārt paredzējušiem kolēģiem nodrošināt aktuālāko zināšanu apmaiņas bāzi un vietu, kur satikt līdzīgi domājošus un līdzīgu darbu darošus profesionāļus.

“Pirms pieciem gadiem, vēl mācoties Somijā, man radās sajūta, ka fizioterapeita profesijā iztrūkst svarīga posma starp zinātnisko izglītību un praktisko darbu, kurā tu nonāc pēc universitātes,” saka jaunvidotās profesionālu fizioterapeitu kopienas valdes priekšsēdētāja Guna Semjonova (ORTO Klīnikas fizioterapeite, RSU doktorante). “Ja ārstam rezidentūra ilgst vairākus gadus, kuras laikā izzina praktiskā darba realitāti izvēlētajā specializācijā, tad fizioterapeitam  ir vien neliels prakses brīdis mācību ietvaros. Darbs noteiktā klīniskā specializācijā prasa ne tikai teorētiskas zināšanas, bet ļoti specifiskas prasmes un pieredzi tieši konkrētu saslimšanu ārstēšanā.”

Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapeitu kopiena apņēmusies ne vien palīdzēt jauniem kolēģiem ienākt šai profesijā, bet arī atbalstīt arī pieredzējušos fizioterapeitus.

“Starptautiskas konferences, semināri un meistarklases ir vieta, kur gūt jaunas zināšanas, idejas, pieeju. Mēs regulāri gan piedalāmies, gan dalāmies ar iegūto pieredzi kolēģu vidū ORTO Klīnikā, jo mūs visus apvieno interese un specializācija traumatoloģijā, ortopēdijā. Bet ir būtiski, ka jaunizveidotā kopiena dod iespēju kopā sanākt un dalīties fizioterapeitiem, kuri strādā šajā specializācijā dažādās Latvijas ārstniecības vietās.

29. novembrī ORTO Klīnikā notika pirmā Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupas sēde, kurā tika diskutēts par uzdevumiem, kas īstenojami profesionālās kopienas mērķu sasniegšanai.

Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupa aicina iestāties kopienā fizioterapeitus, kuri strādā, vai plāno strādāt ar traumatoloģijas, ortopēdijas pacientiem. Dalība kopienā ir bezmaksas, bet fizioterapeitam ir jābūt Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedram. Pieteikties kopienai var rakstot e- pastu uz: tr.ort.fizio@gmail.com

Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupas aktivitātēm var sekot arī facebook lapā: https://www.facebook.com/LFA-apak%C5%A1grupa-Traumatolo%C4%A3ija-un-ortop%C4%93dija-fizioterapij%C4%81-102259124591809/

Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupas valdes locekles:

  • Guna Semjonova,
  • Santa Dreimane
  • Elīna Bergmane
  • Kristīne Siričenko
  • Agnese Studere

Jūs varētu interesēt

Plānojot dzīvi ar mākslīgu locītavu (08.08.2016.)

„Endoprotezēt bojātu locītavu nekad nav par vēlu,” pārliecināts Vitolds Jurkevičs ORTO klīnikas traumatologs, ortopēds „Var būt vienīgi tehniski sarežģītāki risinājumi, bet nav neglābjamu situāciju”.
Lasīt visu

Svinam dzimšanas dienu! (15.06.2017.)

Esam kopā ar Jums jau 9 gadus! Mums – ORTO klīnikai - dzimšanas diena. Rīt dodamies uz Ērgļiem priecīgi nosvinēt, tādēļ piektdien 16. jūnijā pacientus nepieņemsim. Brīvdienās abās fizioterapijas zālēs (Bukultu ielā 1 a un Āgenskalnā, Nometņu ielā 61) strādāsim kā parasti: sestdien atbilstoši pierakstam,
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram