Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Anesteziologs Dr. Šetlers saņem profesoru Zariņu mācību stipendiju

Dr. Kaspars Šetlers ORTO Klīnikas anesteziologs saņēmis Latvijas Medicīnas fonda stipendiju, kas paredzēta pieredzes braucieniem ārpus Latvijas. Stipendiju piešķir ārstiem, kuri vēlas apgūt Latvijas medicīnā jaunas vai reti praktizētas ārstēšanas metodes.

“Bez šaubām ir prieks par šo iespēju!” saka Dr. Šetlers, kurš plāno rudenī doties uz Toronto Universitātes klīniku Kanādā, lai pie kolēģiem padziļināti apgūtu šauri specifiskus anestezioloģijas risinājumus.

Latvijas medicīnas fonda dibinātāji ir divi Amerikā dzīvojoši un strādājoši ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi. Jau 35 gadus fonds atbalsta jaunos un topošos Latvijas ārstus to profesionālā izaugsmē, piešķirot stipendijas mācību braucieniem uz ASV un Eiropas augstskolām, laboratorijām un slimnīcām.

Šogad mācību stipendiju saņēma astoņi topošie un astoņi – praktizējošie speciālisti.

Foto: no kreisās – ārsti – Bertrams Zariņš, Kamena Kaidaka Latviešu ārstu un Zobārstu Apvienības biroja vadītāja Latvijā un Kaspars Šetlers


Jūs varētu interesēt

Pateicības vēstule no VID (29.06.2017.)

Arī šogad esam saņēmuši Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vēstuli, kas izsaka atzinīgu vērtējumu attieksmei, ar kādu darbojamies darba tirgū un maksājam nodokļus. Mēs savukārt priecātos strādāt valstī, kur tā būtu paveicama, ierasta prakse katram mazākam un lielākam uzņēmumam, jo tik vienkārši – mēs visi dzīvotu labāk.
Lasīt visu

Toms Andersons – Latvijas hokeja izlases uzbrucējs (podkāsts)

Vai hokeja ķivere sargā no pārāk lielas atpazīstamības? Kāda ir sportista vasara? Cik tajā ir brīva laika un laisku, vēlu rītu? Cik liels darbs/laiks jāiegulda ģimenei, ja tajā aug perspektīvs, jauns hokejists? Vai talantīgos šai sporta veidā var pamanīt jau agri? Kā sadzīvot ar traumām: iemācīties nesāpēt, ja pārāk stipri nesāp un nekrist izmisumā, ja […]
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram