Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Izmeklējumi

ORTO Klīnikā varat veikt visu veidu izmeklējumus, kas nepieciešami diagnozes noteikšanai klīnikas specializācijas ietvaros:

Radioloģiskie

Veikt četru veidu radioloģiskos izmeklējumus: rentgenu, datortomogrāfiju, ultrasonogrāfiju un magnētisko rezonansi. (ORTO Klīnikas specializācija ir mugurkaula un locītavu slimības. Lai tās precīzi diagnosticētu, esam izvēlējušies strādāt ar augstākās klases aparātiem, kas palīdz ātri un nekļūdīgi pamanīt vissīkākās izmaiņas, precīzi uzstādīt diagnozi un uzsākt atbilstošu ārstēšanu.)

Analīzes

Nodot visu veidu analīzes, ja tās nozīmējis ORTO Klīnikas ārsts. Sadarbojamies ar E.Gulbja  laboratoriju

Mikroskopiskie

Veikt mikroskopisksus izmeklējumus artrīta diagnosticēšanai. ORTO Klīnikā artrīta diagnosticēšanai izmanto pasaulē modernāko un precīzāko polarizējošās gaismas mikroskopa izmeklējuma metodi, kas ļauj precīzi uzstādīt diagnozi artrīta saslimšanu gadījumā.

Galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfija 

Izmeklējums dod iespēju noskaidrot asinsvadu stāvokli, reģistrēt asins plūsmu, virzienu, ātrumu un izvērtēt pacienta insulta riskus. Doplerogrāfijas izmeklējumu ORTO Klīnikā veic ar jaunākās paaudzes ultrasonogrāfijas aparātu un augstākās klases aktīvās matricas zondēm. 


SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram