ORTO klīnikas telpās atvērts ortopēdisko preču veikals (13.09.2016.)

Ortopēdisko preču veikals ORTO klīnikā

Domājot par to, kā pilnvērtīgāk un vienuviet nodrošināt pacientiem visu ārstniecības procesam nepieciešamo, ORTO klīnikā no 12. septembra atvērts ortopēdisko preču veiklas. Tajā iespējams iegādāties plaša klāsta palīglīdzekļus, kas atvieglo dzīvi sāpju gadījumā, attālina operācijas nepieciešamību, vai padara patstāvīgu pārvietošanos un citas ikdienišķas darbības iespējamas pēcoperācijas laikā.

“Nereti ir situācijas, kad ortopēdiskā zolīte, spieķis vai, piemēram, ceļa ortoze ir palīglīdzeklis, kas nepieciešams dažādu ortopēdisku vai traumatisku problēmu risināšanai. Līdz šim pēc konsultācijas mūsu klīnikas pacientiem bija jāmeklē specializēti veikali pilsētā. Lai aiztaupītu cilvēku laiku, nolēmām rast iespēju tepat klīnikas telpās nodrošināt ortopēdisko preču klāstu, tā piedāvājot iespēju izvēlēties nepieciešamo, neizejot no klīnikas telpām,” saka Andrejs Peredistijs ORTO klīnikas valdes loceklis, traumatologs, ortopēds.

Veikalā, kas atrodas ORTO klīnikā, 1. stāvā pa labi no ieejas durvīm, pacientus konsultē tehniskais ortopēds, kurš palīdzēs izvēlēties katrā konkrētā situācijā piemērotāko un ērtāko risinājumu.

Pašreiz ORTO klīnikā, Bukultu ielā 1 a nodrošinām pilnu palīdzības ciklu vienuviet:

  • speciālista konsultāciju;
  • diagnostiku (asinsanalīzes, USG, Rtg, DT un MRI 3,0T šobrīd pasaulē spēcīgākais);
  • operāciju un pēcoperācijas aprūpi stacionārā (15 palātas + intensīvās terapijas palāta);
  • rehabilitāciju;
  • ortopēdiskās preces (ortopēdiskās zolītes; ortozes locītavu stabilizēšani un fiksācijai; mugurkaula jostas un korsetes; kompresijas golfi un zeķes; pārvietošanas palīglīdzekļi- kruķi, spieķi, staigāšanas ramji, rollatori, ratiņkrēsli), vingrošanas līdzekļus (bumbas, vingrošanas gumijas) u.c)

 

Ortopēdisko preču veikals ORTO klīnikā atvērts darbdienās no 09.00 – 19.00.

Sestdiena un svētdiena – brīvdienas.