Jauns ultrasonogrāfijas aparāts ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils

Jauns ultrasonogrāfijas aparāts ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils
Daugavpils

ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils uzstādīts jaunākās paaudzes Philips ultrasonogrāfijas aparāts Epic. Tas dod iespēju saņemt vēl precīzākus izmeklējumu rezultātus un apstiprināt diagnozi. ORTO Klīnikas radioloģes dr. Vanda Narciško – Fedoroviča un dr. Jeļena Birdina specializējušās muskuloskeletālo bojājumu izmeklēšanā, vienlaikus norādot, ka ultrasonogrāfiksi viņas var veikt visa veida ķermeņa mīksto audu izmeklējumus.

Ultrasonogrāfija ir virspusējāka metode par magnētisko rezonansi, bet bieži pilnībā pietiekama, lai diagnosticētu bojājumus. ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils pieejams augstākās klases ultrasonogrāfijas aparāts, kas pieredzējušam radiologam ļauj vizualizēt un atklāt specifiskas, niecīgas un citiem ultrasonogrāfijas aparātiem nemanāmas audu izmaiņas

Ultrasonogrāfija ir veselībai saudzīga izmeklējuma metode, kuras laikā attēlu iegūšanai lieto augstas frekvences viļņus - ultraskaņu. Lai veiktu ultrasonogrāfijas izmeklējumu, nav nepieciešams ārsta nosūtījums. Pieraksts izmeklējumam: 67144013 darba dienās un 67381506 sestdienās, svētdienās.