Artis Gulbis ar vairākām lekcijām uzstāsies AOSpine seminārā Tallinā

Dr. Artis Gulbis

ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs Artis Gulbis 5. un 6. septembrī ar piecām lekcijām uzstāsies AOSpine Baltijas seminārā Tallinā. AOSpine ir pasaulē elitārākā un progresīvākā mugurkaula ķirurģijas un izpētes apvienība, kas jau septīto gadu, atzīstot Baltijas kolēģu atbilstību pasaules elites līmenim, uztic organizācijas vārdu un standartus nesošu, izglītojošu pasākumu rīkošanu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Šonedēļ Tallinā seminārā tiekas vadošie Baltijas un Eiropas valstu mugurkaula ķirurgi, un tā tēma veltīta mugurkaula jostas daļas traumām un deģeneratīvām pataloģijām.

Tallinas AOSpine aktualitāte ir nesen pasaulē ieviesta franču kolēģu izstrādāta sistēma, kas klasificē jostas daļas deģeneratīvās izmaiņas. Tā aktualizē jaunu skatījumu uz ķirurģisku rezultātu, kā būtiskāko vērtējot pacienta labsajūtu un dzīves kvalitāti, kas tiek mērīta ilgtermiņā. Pieeja atšķiras no līdz šim ierastiem kritērijiem, kuru centrā ir mugurkaula ķirurga darbs un vispārprofesionāls  vērtējums operācijas ietvaros paveiktajam kā arī pēcoperācijas laikam.

Artis Gulbis ir oficiāls AOSpine mācībspēks, 18 gadus darbojas šajā profesionāļu apvienībā, divas reizes organizējis AOSpine pasākumus mūsu valstī un vienīgais no Latvijas speciālistiem, kurš ar lekcijām šajās dienās uzstājas Tallinas AOSpine seminārā.