Andrejs Finogejevs uzstājas 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī (11.12.2017.)

Andrejs Finogejevs ORTO klīnikas traumatolgs, ortopēds

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 8. – 9. decembrim Andrejs Finogejevs ORTO klīnikas traumatolgs, ortopēds ar lekciju piedalījās 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī. Foruma galvenā tēma šogad bija – neatliekamie stāvokļi medicīnā. Andrejs Finogejevs savu prezentāciju veltīja asām sāpēm ceļa locītavā – iemesliem, to attīstības scenārijiem un ārstēšanai.  

Forumu apmeklēja vairāki simti dažādu specialitāšu ārsti no Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Pasākumu jau otro gadu rīko Latvijas Ārstu un Baltkrievijas Ārstu biedrības.

“Pieredzes apmaiņa un iespēja klātienē aprunāties ar dažādu jomu un tautību kolēģiem vienmēr ir izzinošs un vērtīgs ieguvums,” par dalību forumā saka Andrejs Finogejevs. Viņš kā intereses vērtas izcēla divas uzstāšanās – vienu - veltītu inovācijām sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā – šīs jomas saslimšanas ir ļoti bieža blakussaslimšana arī traumatoloģiajs un ortopēdijas pacientiem. Otra prezentācija -  psihiatrijas jomā - deva ieskatu, kā palīdzēt pacientiem pēc smagām operācijām optimistiskāk uztvert veseļošanās perspektīvu.

Kā ierasts veselības aprūpes speciālistu vidē – prezentācijas tika vērtētas, izvirzot labāko. Lai arī apbalvojumu ieguva Baltkrievijas ārsts, forumā kolēģu vidū izskanēja vairāki viedokļi, ka Andreja Finogejeva lekcija bijusi starp vērtīgākajām un ārsta uzstāšanās veids – ļoti saistošs.