Jaunumi

Seminārs fizioterapeitiem "Medicīniskā treniņterapija / aktīva rehabilitācija"

Tags
Rīga
22.01.20.

Aicinām fizioterapeitus uz semināru "Medicīniskā treniņterapija / aktīva rehabilitācija"!

Pasniedzējs: Uwe Karl Heinz Hallmann, fizioterapeits, (Zviedrija)

Laiks: 07.02.-10.02.2020.

 

07.02.2020. 10:00 – 18:00

08.02.2020. 9:00 – 17:00 

09.02.2020. 9:00 – 17:00 

10.02.2020. 8:30  – 12:00 (13:00)

 

Lasīt vairāk...

Kā rūpēties par ceļa locītavu veselību - LR1 raidījuma ieraksts

Tags
Rīga
21.01.20.

LR1 15. janvāra raidījuma tēma bija veltīta ceļa locītavu veselībai. Raidījuma eksperti: Andrejs Peredistijs ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds,  Latvijas ceļa ķirurģijas un sporta ortopēdijas asociācijas valdes loceklis un „Aiwa Clinic” traumatologs, ortopēds Visams Rafaels. Mūsu ceļgali ir visvairāk traumām pakļautās locītavas. Kāpēc traumējam ceļu locītavas un kā iegūtās traumas ārstēt var noklausīties raidījuma ierakstā.

Lasīt vairāk...

Kādēļ pampst ceļa locītava?

15.01.20.

Jaunā gada pirmajā Ievas veselības numurā Andreja Peredistija, ORTO Klīnikas traumatologa, ortopēda konsultēts raksts par iemesliem, pazīmēm un medicīniskiem risinājumiem, ja ceļa locītavā krājas liekais šķidrums.

Citāti no raksta:

● Pacienti bieži saka: “Man ir par maz šķidruma locītavā, tāpēc tā krakšķ…” Nē, nav taisnība!

Lasīt vairāk...

Ārsti pulcējas ORTO Klīnikā uz mācībām "Ceļa locītavas artroskopijas pamati"

Tags
Rīga
14.01.20.

Sestdien, 11. janvārī ORTO Klīnikā risinājās praktiski kursi traumatologiem, ortopēdiem un specializācijas rezidentiem "Ceļa locītavas artroskopijas pamati".

Lasīt vairāk...

Skatāma ORTO Klīnikas fizioterapeites gleznu izstāde

Tags
Rīga
08.01.20.

Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Rīgā skatāma ORTO Klīnikas fizioterapeites Gunas Semjonovas gleznu izstāde “Diahronija. Tagadne”. Darbi aplūkojami līdz 21. janvārim!

Savos mākslas darbos Guna pēta un izzina cilvēka mainīgumu. Gleznojot viņa ļauj risināties dialogam starp apziņu un zemapziņu - katra glezna ir šo sarunu atspoguļojums.

Lasīt vairāk...

Skaistus Ziemassvētkus un gudrības cauraustu Jauno gadu!

24.12.19.

Par prasmi saskatīt un vērtēt labo - arī gluži mazo vai pašsaprotamo, kas ir katrā jaunā dienā!

Par darbu, ko ieguldām, lai paši mēs kļūtu īstāki, dziļāki, mīlošāki!

 

Nenoguliet

Paši savu

Katra rīta piedzimšanu

/Ojārs Vācietis/

 

Lasīt vairāk...

Andrejs Finogejevs – praktiskās artroskopijas mācībās Minhenē

20.12.19.

ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds Andrejs Finogejevs gada nogalē apmeklēja šogad ceturto padziļināto meistarklasi ceļa un pleca locītavu artoskopijā. Decembra apmācības tēma bija priekšējo krustenisko saišu rekonstrukcija un  asociētie bojājumi. Pasākumu organizēja pasaules vadošo sporta traumatologu, ceļa locītavas ķirurgu un artroskopijas profesionāļu veidotā biedrība ESSKA. Kursi 24 dalībniekiem – traumatologiem, ortopēdiem notika no 11. – 12.

Lasīt vairāk...

Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidents par laiku ORTO Klīnikā

Tags
Rīga
18.12.19.

Apzināmies, ka ieguldītās zināšanas nekur nepazūd – tās krājas un veido jaunos ārstus, bet ir ļoti patīkami dzirdēt, ja rezidents saka paldies savam skolotājam:

“Laiks, ko pavadīju klīnikā ORTO, man bija ļoti vērtīgs. Ieguvu pieredzi, ko pielietot praksē, un iedvesmu izaugsmei. Ārsts Artis Gulbis ir paties sava aroda meistars un ļoti labs skolotājs. Liels paldies viņam un visam ORTO kolektīvam par profesionālo un cilvēcīgo attieksmi.”

Lasīt vairāk...

Apvienojas fizioterapeiti ar specializāciju traumatoloģijā, ortopēdijā

03.12.19.

Latvijas fizioterapeitiem, kuri specializējas traumatoloģijā, ortopēdijā ir iespēja apvienoties kolēģu izveidotā kopībā - Latvijas Fizioterapijas asociācijas Traumatoloģijas, ortopēdijas fizioterapijā apakšgrupā.

Lasīt vairāk...

Andrejs Finogejevs radio tiešraidē runās par pleca locītavas veselību

Tags
Daugavpils
27.11.19.

Ja sāp un traucē labi justies pleca locītava, vērts plkst. 11.00 noklausīties sarunu ar Andreju Finogejevu, ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, kurš stundu Daugavpils radio Alise plus tiešajā ēterā runās par pleca locītavas saslimšanas simptomiem, izmeklēšanas iespējām, ārstēšanu un profilaksi.

Lasīt vairāk...