Jaunumi

Aicinām ģimenes ārstus pietiekties rudens semināriem ORTO Klīnikā!

Tags
Rīga
09.10.19.

● Ceļa, gūžas, pēdas un pleca locītavas saslimšanas un mūsdienīgas ārstēšanas iespējas

 (četru semināru cikls bāzēts klīniskos gadījumos)

un

●  Diagnostiskas, ārstēšanas un novērošanas īpatnības slimniekiem ar iekaisuma artrītiem, podagru, osteoartrītiem reimatologa un traumatologa, ortopēda, skatījumā

 kas notiks šoruden/šoziem ORTO Klīnikā, Rīgā, Bukultu ielā 1 a, 3. stāva zālē !

Lasīt vairāk...

Reģistrācija četriem rudens semināriem fizioterapeitiem noslēgusies

Tags
Rīga
08.10.19.

Visas vietas četriem bezmaksas rudens semināriem fizioterapeitiem aizņemtas. Reģistrācija ir noslēgusies. Paldies par lielo interesi!

 

Semināra nosaukums: Ceļa locītava Saslimšanas un mūsdienīgas ārstēšanas iespējas

Datums: Ceturtdiena, 24. oktobris, no plkst. 15.00 – 18.20

Lasīt vairāk...

Latgales reģiona konferences ietvaros tikāmies ar vairāk kā 120 veselības aprūpes speciālistiem

Tags
Daugavpils
07.10.19.

Piektdien, 4. oktobrī visas dienas garumā tikāmies ar vārāk kā 120 Latgales reģiona ģimenes ārstiem, fizioterapeitiem, sporta treneriem un citiem speciālistiem, kuru pacientu problemātika skar traumatoloģiju, ortopēdiju, sporta medicīnu, mugurkaula saslimšanas un reimatoloģiju.

Lasīt vairāk...

Ar Latgales reģiona ārstu konferenci sākam darbu ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē

Tags
Daugavpils
03.10.19.

Ar ORTO Klīnikas Latgales reģionālo konferenci, kas visas dienas garumā risinās Daugavpilī 4. oktobrī, aizsākam iepazīšanos un ciešākas sadarbības veidošanu ar šī reģiona ģimenes ārstiem, fizioterapeitiem un sporta speciālistiem. Konferencei Jaunākās diagnostikas metodes un terapijas tehniku rekomendācijas, ārstējot muskuloskeletālas saslimšanas reģistrējušies vairāk kā 120 dalībnieki.

Lasīt vairāk...

Pasaules Sporta zinātnes konferencē iepazīstina ar Latvijā veiktu pētījumu

Tags
Rīga
26.09.19.

20. – 21. septembrī ORTO klīnikas fizioterapeite Guna Semjonova Vīnē starptautiskā konferencē, kas veltīta Sporta zinātnei un Tehnoloģijām (International Conference on Sport Sciences Research and Technology Support) iepazīstināja kolēģus ar Latvijā īstenotu pētījumu, kurā pašreiz piedalās.

Lasīt vairāk...

Saruna ar Andreju Finogejevu Latgales reģiona radio

Tags
Rīga
25.09.19.

Tuvojamies ORTO Klīnikas filiāles atvēšanai Daugavpilī un interesējoties par iespējām, kas turpmāk būs pieejamas Latgales reģiona iedzīvotājiem, vienu no filiāles veidotājiem ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu Andreju Finogejevu šodien pie sevis studijā aicinājis Latgales reģiona radio Alise Plus.

Lasīt vairāk...

Andreja Finogejeva konsultēts raksts par sāpēm pleca locītavā

Tags
Rīga
13.09.19.

Ja jums sāpējis, vai pašreiz sāp plecs, vērts uzšķirt Andreja Finogjeva ORTO Klīnikas traumatologa, ortopēda konsultētu rakstu jaunākajā žurnāla Ievas veselība numurā par biežākajiem pleca sāpju iemesliem. Ārsts sniedz vērtīgu padomu, kā nošķirt atstarojošas mugurkaula sāpes no pleca locītavas sāpēm, skaidro, kādas var būt sekas, ja ilgstoši sadzīvot ar pleca sāpēm un stāsta, kāds dzīvesveids var aiztaupīt pleca problēmas perspektīvā.

Lasīt vairāk...

Kādēļ šobrīd nav pieejams Jūsu izraksts?

Tags
Rīga
11.09.19.

Tehnisku iemeslu dēļ pašreiz nav iespējams saņemt Jūsu ārsta konsultācijas izrakstu. Atvainojamies par neērtībām un aizkavēšanos! Izraksti ierastajā kārtībā būs pieejami tuvākajā laikā.

Lasīt vairāk...

Aicinām ģimenes ārstus uz Latgales reģiona konferenci 4. oktobrī!

Tags
Rīga
10.09.19.

Aicinām ģimenes ārstus uz ORTO Klīnikas rīkotu Latgales reģiona konferenci “Jaunākās diagnostikas metodes un terapijas tehniku rekomendācijas, ārstējot muskuloskeletālas saslimšanas”!

Laiks: piektdiena, 4. oktobris, 2019. gads

No plkst. 09.00.– 20.00 (ar kafijas pauzēm un pusdienām)

Vieta: Daugavpils, K. Valdemāra  iela 1, Daugavpils pilsētas domes Konferenču zāle

Lasīt vairāk...

8. septembrī atzīmējam Pasaules Fizioterapijas dienu

Tags
Rīga
06.09.19.
Šo svētdien, 8. septembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Fizioterapijas diena. Jau tradicionāli ik gadu tai veltīta arī noteikta tēma, kas aktuāla fizioterapeitiem un to klientiem/pacientiem. 2019. Lasīt vairāk...