Ārvalstu pacientiem

Orto klīnika

Aicinām iepazīties ar mūsu Veselības inspekcijas sertifikātuKlikšķiniet šeit

Paldies, ka esat izvēlējušies meklēt palīdzību ORTO klīnikā!

Piedāvājam Jums algoritmu ērtākai sadarbībai:

Saziņas veids

Ja  vēlaties saņemt konsultāciju Jūs interesējošā veselības jautājumā, lūdzu, izmantojiet klīnikas e-pastu: office@orto.lv . Klīnikas reģistratūras personāls to nosūtīs ārstam, kura profesionālā kompetence būs atbilstošākā Jūsu situācijas risināšanai.

Saziņas saturs

 •  E-pastā, lūdzu, sniedziet ieskatu:

           - savā veselības problēmā,
           - laikā, kad tā sākusies,
           - situācijās, kad tā pastiprinās,
           - traucējumos, ko šī problēma rada,
           - risinājumos, kas izmantoti līdz šim.

 • E-pastam pievienojiet izmeklējumus un ārstu slēdzienus, kas veikti līdz šim.

   

Atbildes vēstule no ārsta

Savā atbildes vēstulē ārsts izteiks savu situācijas vērtējumu, kā arī piedāvās iespējamos risinājumus. Ja nolemsiet sadarboties, papildus jautājumu noskaidrošanai Jums abpusēji būs nepieciešama turpmāka komunikācija, ko ārsts piedāvās īstenot Jums ērtākā veidā – e-pastos, telefoniski , skaipā utml.

Tikšanās klātienē

 • Vienojoties par tikšanos klātienē un/vai medicīniskās vai ķirurģiskas manipulācijas nepieciešamību, Jūsu turpmāko loģistiku organizēs ORTO klīnikas pārstāvis, nosūtot e-pastā informāciju, kas būs nepieciešama izsaukuma kārtošanai, lai noformētu specifisku vīzu medicīnas pakalpojumu saņemšanai.
   
 • Pirms vīzas formalitāšu kārtošanu ar ORTO klīnikas pārstāvi vienosieties par Jums ērtu klīnikas apmeklējuma datumu un uzturēšanās laiku.
   
 • Kad saņemsiet izsaukumu, Jums ar to jāvēršas Latvijas vēstniecībā vīzas saņemšanai. Detalizētāku informāciju, lūdzu, meklējiet Latvijas Ārlietu ministrijas mājas lapā.
   
 • Jūsu ziņā ir piemērotākā ceļojuma vieda izvēle un iegāde nokļūšanai Rīgā.
   
 • ORTO klīnika piedāvā iespēju Jūs sagaidīt Rīgas lidostā, vai dzelzceļa stacijā, aizvest līdz klīnikai, kā arī nodrošināt transportu atgriežoties.
   
 • ORTO klīnikā Jums būs nodrošināta Jūsu iepriekš izvēlēta palāta.
   
 • Saskaņojot savu braucienu ar ORTO klīnikas pārstāvi, lūdzu, dariet zināmas savas specifiskās vēlmes (piemēram, ēdiena izvēlē), un mēs darīsim visu, lai tās īstenotu un padarītu Jūsu laiku ORTO klīnikā pēc iespējas ērtu un patīkamu.
   
 • Ja apmeklējat ORTO klīniku ar mērķi veikt operāciju, visa veida medicīniskos palīglīdzekļus (piemēram, kruķus), ja tādi būs nepieciešami, nodrošinās ORTO klīnika.
   
 • Esat laipni aicināts/aicināta apmeklēt ORTO klīniku kopā ar pavadoni! Arī viņam/viņai piedāvājam Jūsu vizītes laikā apmesties mūsu klīnikā, vai viesnīcā pēc Jūsu izvēles. Pavadoņa izsaukums vīzai tiks formēts paralēli Jūsu izsaukumam, tādēļ, lūdzam, Jūs laicīgi brīdināt ORTO pārstāvi, ka nebrauksiet viens/viena!

Virtuālā tūre