Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Žurnāla Veselība janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai

Žurnāla Veselība lielā janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai ORTO Klīnikas reimatoloģei.

Par pacientu un ārstu attiecībām Anna Mihailova saka: “Manuprāt, izplatīta pacientu kļūda, piedzīvojot kaut nelielu vilšanos saskarē ar ārstu, ir meklēt atkal nākamo un tad atkal nākamo speciālistu. Parasti tikai otrajā vai trešajā vizītē var apkopot visus esošos datus un uzstādīt diagnozi un tikai tad sākt atbilstošu ārstēšanu. Uzskatu, ka ārstēšana vienmēr jāuztver kā divu cilvēku kopdarbs.”

Par izvēli studēt reimatoloģiju pēc medicīnas studijām un vairākiem ģimenes ārsta praksē nostrādātiem gadiem: “Daudz kas dzīvē man bija nācis viegli – skolā biju teicamniece, viss padevās, studējot medicīnu, es aizrāvos ar katru jaunu priekšmetu. Un te pamazām atskārtu, ka ir medicīnas joma, kas ir sarežģīta, bet līdz ar to laikam man tik ļoti izaicinoša. Pirms desmit gadiem paralēli dokturantūrai pabeidzu rezidentūru reimatoloģijā. Rezultātā – strādāju reimatologa specializācijā, kas mani nebeidz intriģēt, aizraut un piedāvāt nemitīgas iespējas pilnveidoties, augt.”

Par bērniem un viņu izvēlēm dzīvē: “Iespējams, dzīve blakus diviem vecākiem – mediķiem (Annas Mihailovas vīrs ir traumatologs, ortopēds Vitolds Jurkevičs), rada bērnos gluži citas, tieši pretējas vēlmes. Mūsu astoņpadsmitgadīgā meita izvēlējusies mūzikas studijas un mācās Anglijā. Arī dēls nesen atzinās: “Mammu, bet es taču negribēšu katras brīvdienas pavadīt, gatavojot lekcijas!””

Daudz būtisku tēmu reimatisku slimību pacientiem, gan lasītājiem, kurus iedvesmo talantīgu ārstu dzīve un izvēles – skartas plašā, daudzpusīgā intervijā žurnāla Veselība janvāra numurā.


Jūs varētu interesēt

Artis Gulbis apbalvots ar Zemessardzes Goda rakstu

Artis Gulbis ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs un 1. Rīgas brigādes 13. bataljona 1.rotas zemessargs saņēmis Goda rakstu par teicamu dienesta uzdevumu izpildi. Goda rakstu pasniedza 13. bataljona 1. rotas komandieris Imants Bite.
Lasīt visu

Pieteikšanās fizioterapeitu pavasara semināra II daļai ir noslēgusies

Pieteikšanās ORTO Klīnikas rīkotajiem fizioterapeitu pavasara semināriem ir noslēgusies. Visas vietas aizpildītas. Paldies par lielo interesi un atsaucību! Centīsimies arī turpmāk būt jums interesi un dalīties zināšanās un pieredzē, rīkojot jaunus seminārus.
Lasīt visu
1 2 3 325
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram