Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Vai kāds šeit prot paredzēt nākotni? (podkāsts)

Laiku pa laikam atgriežamies pie šīs tēmas: vai to, ka gūsim traumu, var paredzēt un novērst? Šoreiz saruna ar psihoterapijas speciālisti, podkāsta “Runāt ar Gintu” autori Gintu Ratnieci.

Vai mēdz būt kāda izskaitļojama notikumu summa/secība, kas noved līdz “nejaušam” kritienam? Vai visam ir vērts meklēt iemeslu un ko tas mums dod? Kāpēc cilvēki, kuri jūtas neveseli, nereti ir tik kašķīgi, īgni un grūti izturami? Vai un kādēļ ir cilvēku daļa, kuriem traumas gadās visai regulāri? Kādēļ gadās, ka aptuveni vienlaikus traumas gūst vairāki ģimenes locekļi? Kuros dzīve brīžos filmu “Pollianna” ir vērts skatīties katru dienu? Kā čubināšana, garšīgs ēdiens, harmoniska vide un labs miegs palīdz pēc operācijas? Vai traumatologam, ortopēdam Andrejam Peredistijam šajā jautājumā ir taisnība? Kāds traumai vai pēc-operācijas periodam sakars ar sērošanu? Kā dusmas šajā laikā padarīt lietderīgas? Un - kam dzīve labāka: intravertiem vai ekstravertiem?

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3RBVYPF

spotify: https://bit.ly/3RBDq29

apple podcast: https://bit.ly/46nHhUI


Jūs varētu interesēt

Žurnālā Ej! - kā novērst ceļa locītavas sāpes

Žurnāla Ej! jaunajā numurā Andreja Finogejeva-Elksniņa ORTO Klīnikas traumatolga, ortopēda konsultēts raksts par iemesliem, kādēļ sāp ceļa locītavas.
Lasīt visu

Artroze celī – ārstēt vai neārstēt? (13.07.2016.)

Ja tev vai tavam radiniekam diagnosticēta ceļa locītavas artroze, un ārsts, noplātot rokas, teicis: nekas nav līdzams, ar sāpēm vienkārši nāksies sadzīvot un agri vai vēlu būs jāveic locītavas nomaiņa – zini, ka situācija nebūt nav tik bezcerīga.
Lasīt visu
1 2 3 304
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram