Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Kādēļ izvēlēties traumatolga, ortopēda darbu? (podkāsts)

Ja būtu iespēja sākt visu no sākuma, tu izvēlētos studēt medicīnu un kļūt par ārstu? Kas tu būtu – sirds ķirurgs, ginekologs, psihiatrs vai traumatologs, ortopēds? 

Kādēļ jaunie ārsti mēdz minstināties un neizvēlēties traumatologa, ortopēda profesiju? Cik plaša, vai tieši otrādi – šaura – ir šī specializācija? Mīti? Priekšstati? Aizspriedumi? Vai traumatologu, ortopēdu Latvijā trūkst? 

Kā mums ORTO Klīnikā ir gājis pirmo gadu esot RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentu mācību bāzei? Kādi traumatologi, ortopēdi mūs nākotnē ārstēs? Kāda ir rezidenta ikdiena? Kādēļ rezidentūras gadi maksimāli jāizmanto, mācoties, skatoties, piedaloties un uzsūcot vērtīgas iemaņas, zināšanas un pieredzi, nevis strādājot pēc iespējas vairāk darbos? 

Kādi pamatprincipi, vērtības un redzējums par specializācijas attīstību Latvijā ir rezidentūras vadītājam Andrejam Finogejevam? Ieklausies! – vai jums saskan?

Kur Tev noteikti jābūt 12. jūlijā plkst. 11.00, ja kaut mazliet sapņo un domā par traumatologa, ortopēda darbu?

Saruna ar Andreju Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentūras vadītāju klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/4cCbaDU

spotify: https://bit.ly/3XK9zrv

apple podcast: https://bit.ly/3WibHFT


Jūs varētu interesēt

Krustenisko saišu plīsumi un risinājumi (audio)

Jaunās podkāsta sērijas tēma ir ceļa locītavas priekšējo krustenisko saišu plīsumi. Pieredzē dalās traumatalogi, ortopēdi Jānis Viļums un Andrejs Peredistijs. 
Lasīt visu

8. septembris – sabučo savu fizioterapeitu! (08.09.2016.)

ORTO klīnikā strādā 25 fizioterapeiti, un šodien, 8. septembrī ir viņu svētki – vispasaules Fizikālās terapijas diena.
Lasīt visu
1 2 3 328
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram