Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Kā dzīvot tālāk, kad liels mērķis sasniegts (podkāsts)

Kā Jums šķiet, kas vairāk nosaka cilvēka realitāti un tagadni? – viņa pagātne, vai tas, ap ko cilvēks būvē savus plānus un kurp viņš mērķtiecīgi virzās?

Šīs podkāsta sērija ar Gintu Ratnieci psihoterapijas speciālisti par sasniegumiem, vajadzību pēc mērķiem un dzīvi pēc to piepildīšanas (sportā, karjerā, piedzīvojumos, attiecībās).

Kādēļ apmierinātāks un piepildītāks cilvēks ir īstenojot mērķus, kas sakņoti viņa vajadzībās? Kā mēs mēdzam jaukt vajadzības ar vēlmēm un nikno dzinuli “vajag!”? Vai sasniegtā piepildījumu vērts svinēt? Kādēļ nejūtam prieku liela, grūta, interesanta darba noslēguma posmā? Kā dopamīns palīdz nepadoties un kā var nonākt dzīvībai bīstamu mērķu piepildīšanas atkarībā? Sabiedrības varoņu kults ar “izaicinājumu” apsēstību un ceļš līdz mieram, pašpietiekamībai un viedumam. Vai cilvēkam pastāvīgi jādzīvo mērķu režīmā? Ko par to saka hinduisti?

Sarunā pieminētie ceļotāji: Fjodors Koņuhovs un Žaks Kusto

Podkāsta jaunā sērija klausāma:

mājas lapā – https://bit.ly/4azWB2l

spotify: https://bit.ly/453v9ZA

apple podcast: https://bit.ly/450vWKI


Jūs varētu interesēt

Skriešanas tests (video)

Sadarbībā ar Rihardu Krūmiņu orientieristu esam radījuši mūsu klīnikas skriešanas testa video. Tests, kuru vairāku mēnešu garumā izstrādājis Jēkabs Grinbergs ORTO Klīnikas sporta diagnostikas speciālists, dod iespēju skrējējam noskaidrot, kas mazina viņa:
Lasīt visu

ORTO klīnikā – topošie ķirurgi un fizioterapeiti

10. februārī Ēnu dienā ORTO klīnikā strādāja 11 jauni darbinieki – ēnotāji. Daži bija nolēmuši iedziļināties ārsta darbā, citi – fizioterapeitu, bet viens skolnieks ēnoja mūsu klīnikas IT speciālistu. Interesentu vecums ietvēra amplitūdu no 12. līdz 4. klases skolniekiem.
Lasīt visu
1 2 3 326
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram